Nebojme se experimentovat! Do ryze moderního interiéru můžeme klidně usadit starožitně vyhlížející křeslo.

Nadčasová křesla navrhli přední designéři, ale na nás je, jakou konečnou vizáž budou mít. Vybírat můžeme z různých potahových látek, barevných kombinací a zpracování podnože.

Nadčasová křesla navrhli přední designéři, ale na nás je, jakou konečnou vizáž budou mít. Vybírat můžeme z různých potahových látek, barevných kombinací a zpracování podnože.

FOTO: DECOLAND

Klasické křeslo Factory, ve stylu vintage, velikost: š/v/h: 80 x 78 x 70 cm, cena 14990 Kč.

Klasické křeslo Factory, ve stylu vintage, velikost: š/v/h: 80 x 78 x 70 cm, cena 14 990 Kč.

FOTO: KIKA (3x)

Prodejci nabízejí stovky odstínů potahových látek a mnoho materiálů (kůže, textilie, alcantara), někdy lze i na přání zvolit dřevěné nožky (moření, typ dřeviny).

Nestárnoucí klasika –pohodlné křeslo Dublin, typ ušák s podnožkou. Lze vybrat různé dřevěné nožičky. Kvalitní čalounění, PUR pěna, pružné a prodyšné polyesterové rouno. Cena od 11 950 Kč.

Nestárnoucí klasika – pohodlné křeslo Dublin, typ ušák s podnožkou. Lze vybrat různé dřevěné nožičky. Kvalitní čalounění, PUR pěna, pružné a prodyšné polyesterové rouno. Cena od 11 950 Kč.

FOTO: BÖHM

Křeslo Delhi s podnožkou, provedení béžová kůže, zadní část z textilní kůže, š/v/h: 83 x 103,5 x 76 cm, cena 3490 Kč.

Křeslo Delhi s podnožkou, provedení béžová kůže, zadní část z textilní kůže, š/v/h: 83 x 103,5 x 76 cm, cena 3490 Kč.

Do křesla se proto v obchodě pohodlně usadíme, vyzkoušíme i opěrky rukou, zda se nám nekřiví záda a bedra jsou uvolněná.

Polohovací křeslo v provedení černá ekokůže, pohodlný zakulacený tvar s vysokou opěrkou na hlavu. V boční části je praktická kapsa na uložení časopisů, knihy. Cena 4893 Kč.

Polohovací křeslo v provedení černá ekokůže, pohodlný zakulacený tvar s vysokou opěrkou na hlavu. V boční části je praktická kapsa na uložení časopisů, knihy. Cena 4893 Kč.

Houpací křeslo pro báječnou náladu. Provedení barva olše, sedací část výplet, š/v/h: 52 x 95 x 90 cm. Cena 2090 Kč.

Houpací křeslo pro báječnou náladu. Provedení barva olše, sedací část výplet, š/v/h: 52 x 95 x 90 cm. Cena 2090 Kč.

Příjemná jsou i tzv. kavárenská křesla, která jsou něco mezi relaxačním křeslem a židlí. Bývají širší, měkce polstrovaná, ale tvarem nás „drží“ ve vzpřímenější poloze.

Látkové křeslo s květinovým motivem, hloubka sedáku 53 cm, výška sedáku 50 cm. Cena 5690 Kč.

Látkové křeslo s květinovým motivem, hloubka sedáku 53 cm, výška sedáku 50 cm. Cena 5690 Kč.

FOTO: ART STYLE

Prémiové lounge křeslo Moritz má ručně broušené dubové dřevo, jemnou přírodní kůži, přesné šití, taštičkové pružiny v sedáku. Šířka sedáku 56 cm, k setu patří i klasická židle a barovka. Cena křesla od 14 610 Kč.

Prémiové lounge křeslo Moritz má ručně broušené dubové dřevo, jemnou přírodní kůži, přesné šití, taštičkové pružiny v sedáku. Šířka sedáku 56 cm, k setu patří i klasická židle a barovka. Cena křesla od 14 610 Kč.

FOTO: TON

Může se Vám hodit na službě Zboží.cz: