V porovnání s pořízením nového nábytku znamenají interiérové doplňky podstatně menší investici, a přesto pokojík spolehlivě promění v to pravé místo k dětským hrám. Pokoj malých dětí by měl být také hravý. Stačí se podívat třeba na dětské postele, doplňky, svítidla, židle, stoly, stoličky a další věci, které dětem zpříjemní pobyt v pokoji.

O pohodlí a bezpečí nejmenších dítek se postará jídelní židlička Sindy (1210 Kč). Má nosnost 15 kg, sama váží 4 kg, a je vhodná pro děti od 6 měsíců, kdy začínají samy sedět. Vhod přijde nastavitelný popruh pro zajištění bezpečnosti dítka nebo nožní

O pohodlí a bezpečí nejmenších dítek se postará jídelní židlička Sindy (1210 Kč). Má nosnost 15 kg, sama váží 4 kg, a je vhodná pro děti od 6 měsíců, kdy začínají samy sedět. Vhod přijde nastavitelný popruh pro zajištění bezpečnosti dítka nebo nožní opěrka pro jeho pohodlné sezení u jídla, dále praktický odnímatelný a v čistotě snadno udržovatelný pultík i vnitřní omyvatelná vložka. Na výběr je růžová, žlutá a oranžová barva.

FOTO: BABYPOINT

Stan na hraní CIRKUSTÄLT (499 Kč) ve výrazných barvách oživí každý dětský pokoj. Má průměr 100 cm, je vysoký 120 cm a užijí si ho nejvíc děti předškolního věku.

Stan na hraní CIRKUSTÄLT (499 Kč) ve výrazných barvách oživí každý dětský pokoj. Má průměr 100 cm, je vysoký 120 cm a užijí si ho nejvíc děti předškolního věku.

FOTO: IKEA

Rostoucí stůl Basic Comfort (6490 Kč) garantuje zdravé sezení a správné držení těla dětí v každém věku. Deska stolu je rozdělena tak, aby vznikl prostor pro odložení věcí a přitom zůstal zachován sklon desky pro pohodlnější práci.

Rostoucí stůl Basic Comfort (6490 Kč) garantuje zdravé sezení a správné držení těla dětí v každém věku. Deska stolu je rozdělena tak, aby vznikl prostor pro odložení věcí a přitom zůstal zachován sklon desky pro pohodlnější práci. Psací desku lze prohodit a z psacího stolu pro leváka snadno vytvořit pracovní prostor pro praváka. Hrany stolu jsou z bezpečnostních důvodů zaoblené. Výšku psacího stolu lze nastavit v rozmezí 51-78 cm.

FOTO: KETTLER

Stropní svítidlo je základem pro každou místnost, i pro dětský pokoj. Protože okupuje samotný střed místnosti, uděláme z něj klidně dominantu celého pokoje. Se svítidlem ve tvaru cestujícího v horkovzdušném balónu (1269 Kč) to nebude žádný problém.

Stropní svítidlo je základem pro každou místnost, i pro dětský pokoj. Protože okupuje samotný střed místnosti, uděláme z něj klidně dominantu celého pokoje. Se svítidlem ve tvaru cestujícího v horkovzdušném balónu (1269 Kč) to nebude žádný problém. Model dokáže probudit vzpomínky na četbu verneovek i u dospělých.

FOTO: MALL. CZ

Domeček je z deskového ekologicky šetrného materiálu. Povrch je nalakován nezávadnou vodouředitelnou barvou ICLA kvůli snadné údržbě. Stačí jej otřít mokrým hadříkem. Výška 70 cm, šířka 50 cm, hloubka 30 cm. Cena: 6 500 Kč.

Domeček je z deskového ekologicky šetrného materiálu. Povrch je nalakován nezávadnou vodouředitelnou barvou ICLA kvůli snadné údržbě. Stačí jej otřít mokrým hadříkem. Výška 70 cm, šířka 50 cm, hloubka 30 cm. Cena: 6 500 Kč.

FOTO: DEVOTO