Kombinují se vysoké vertikální skříňky s podlouhlými horizontálními, které jsou vybavené velkými zásuvkami. Nejdůležitějšími funkčními prvky jsou vany, sprchové kouty a panely, umyvadla a baterie. Tady převládají střízlivé, jednoduché a kompaktní tvary. V oblibě jsou i hranaté a kubické tvary – jak keramické sanity, tak i van.

K velkým hitům patří pultová umyvadla splývající s doplňujícím nábytkem i velké množství umyvadel, van a vaniček z litého mramoru.

Pro větší komfort a pohodlí v koupelně si můžeme pořídit vanovou krycí desku s polštářkem, které zajistí pohodlnou a klidovou pozici po koupeli. Je k dostání v rozměrech 180x80 a 190x90 cm (Kaldewei).

Pro větší komfort a pohodlí v koupelně si můžeme pořídit vanovou krycí desku s polštářkem, které zajistí pohodlnou a klidovou pozici po koupeli. Je k dostání v rozměrech 180x80 a 190x90 cm (Kaldewei).

FOTO: Archiv firmy Kaldewei

Nejnovější španělské trendy se odrážejí v koupelnové sérii Khroma. Jde o barevnou řadu designéra Vincenta Grégoira, která poskytuje komfort díky speciálnímu povrchu sedátek klozetů a bidetů Roca Soft Texture® komfort (Roca).

Nejnovější španělské trendy se odrážejí v koupelnové sérii Khroma. Jde o barevnou řadu designéra Vincenta Grégoira, která poskytuje komfort díky speciálnímu povrchu sedátek klozetů a bidetů Roca Soft Texture® komfort (Roca).

FOTO: Archiv firmy Roca

Dokonalou relaxaci zajistí vana teplé vody, několik hydromasážních trysek, to vše završené působením barev. Chromoterapie s novými LED diodami a třemi barvami, které si lze zvolit podle nálady, dodá hydromasáži nový rozměr (Sapho Hydro & Air).

Dokonalou relaxaci zajistí vana teplé vody, několik hydromasážních trysek, to vše završené působením barev. Chromoterapie s novými LED diodami a třemi barvami, které si lze zvolit podle nálady, dodá hydromasáži nový rozměr (Sapho Hydro & Air).

FOTO: Archiv firmy Sapho

Moderním materiálem pro výrobu umyvadel je litý mramor. Nová technologie zaručuje vysokou odolnost, dokonale hladký a rovný povrch. Bílou povrchovou vrstvu tvoří probarvená pryskyřice (Gelcoat), která mramor zároveň chrání (Ravak).

Moderním materiálem pro výrobu umyvadel je litý mramor. Nová technologie zaručuje vysokou odolnost, dokonale hladký a rovný povrch. Bílou povrchovou vrstvu tvoří probarvená pryskyřice (Gelcoat), která mramor zároveň chrání (Ravak).

FOTO: Archiv firmy Ravak

Vana Mega Duo Oval ze smaltované oceli o síle 3,5 mm má kvalitní špičkový povrch. Zaručuje trvanlivost a hygienickou nenáročnost, které by měly být rozhodujícími kritérii při výběru ( Kaldewei).

Vana Mega Duo Oval ze smaltované oceli o síle 3,5 mm má kvalitní špičkový povrch. Zaručuje trvanlivost a hygienickou nenáročnost, které by měly být rozhodujícími kritérii při výběru ( Kaldewei).

FOTO: Archiv firmy Kaldewei

Nový dojem z koupelny získáme také se samolepicími vinylovými podlahovými dlaždicemi d-c-fix floor Classic. Přesvědčí nás design i jednoduchá manipulace. Mají vysoce odolnou ochrannou vrstvu, k dostání ve čtvercovém tvaru 30,4x30,4 cm (Hornschuch).

Nový dojem z koupelny získáme také se samolepicími vinylovými podlahovými dlaždicemi d-c-fix floor Classic. Přesvědčí nás design i jednoduchá manipulace. Mají vysoce odolnou ochrannou vrstvu, k dostání ve čtvercovém tvaru 30,4x30,4 cm (Hornschuch).

FOTO: Archiv firmy Hornschuch

Základním a magickým tvarem je kruh, který symbolizuje rodinu i harmonii. Proto není divu, že své uplatnění našel i v akrylátové vaně Royal round, která je jako stvořená pro prostornou koupelnu a bude prostoru vévodit nejlépe z vyvýšeného pódia (Polysan).

Základním a magickým tvarem je kruh, který symbolizuje rodinu i harmonii. Proto není divu, že své uplatnění našel i v akrylátové vaně Royal round, která je jako stvořená pro prostornou koupelnu a bude prostoru vévodit nejlépe z vyvýšeného pódia (Polysan).

FOTO: Archiv firmy Polysan