Dáme-li přednost kvalitě, určitě nás uspokojí pravé dřevěné dýhy. Takový nábytek vystihuje mladý životní styl a umožňuje individuální řešení a vytvoření skutečného domova.

Ložnice Step One je romantická, podmanivá i vyzývavá zároveň. Jestli vyžadujeme kvalitu a komfort, je ložnice pravou volbou. Navíc okouzlí dlouhými liniemi postele a nevšední kresbou jádrového bukového dřeva, 12 700 Kč.

Ložnice Step One je romantická, podmanivá i vyzývavá zároveň. Jestli vyžadujeme kvalitu a komfort, je ložnice pravou volbou. Navíc okouzlí dlouhými liniemi postele a nevšední kresbou jádrového bukového dřeva, 12 700 Kč.

FOTO: archiv firmy Jitona

Lůžka můžou být jednoduchá s vtipně řešenými čely. K nim si lze pořídit spoustu doplňků, jako jsou zásuvky podl lůžka, noční stoly, komody nebo šatníky zhotovené ze stejného materiálu.

Lůžka můžou být jednoduchá s vtipně řešenými čely. K nim si lze pořídit spoustu doplňků, jako jsou zásuvky pod lůžka, noční stolky, komody nebo šatníky zhotovené ze stejného materiálu v totožném odstínu.

FOTO: archiv firmy Ikea

Předností jedinečných anglických kovových postelí Original Bedstead je snadná údržba a dlouhá životnost. A protože jsou kovové, mohou na nich spát alergici. V nabídce je cenově rozmanitá škála typů postelí (Bed&Bedroom).

Předností jedinečných anglických kovových postelí Original Bedstead je snadná údržba a dlouhá životnost. A protože jsou kovové, mohou na nich spát alergici. V nabídce je cenově rozmanitá škála typů postelí (Bed&Bedroom).

FOTO: archiv firmy Bed&Bedroom

Většina kolekcí se dá kombinovat s ostatními částmi obývacího prostoru a přizpůsobit jeho flexibilitě. Aby nám ložnice vydržela co nejdéle, dáme přednost nadčasovému designu, kvalitním materiálům. Pohodlná a krásná lůžka nejen utvářejí interiér ložnice, ale rozhodují i o kvalitě spánku. Proto výběr vhodné postele nepodceňujme, ať už hledáme tradiční krásu nebo moderní vzhled.

Kvalitu odpočinku může zvýšit postel Porte z masivního buku v tmavě hnědé barvě, která plně odpovídá současným nábytkovým trendům i ergonomickým požadavkům (9267 Kč, Dřevotvar Jablonné n/O.).

Kvalitu odpočinku může zvýšit postel Porte z masivního buku v tmavě hnědé barvě, která plně odpovídá současným nábytkovým trendům i ergonomickým požadavkům (9 267 Kč, Dřevotvar Jablonné n/O.).

FOTO: archiv firmy Dřevotvar Jablonné n/O.