Výrazným prvkem koupelny je umyvadlo, které si dnes můžeme pořídit v rozličných tvarech, velikostech a hlavně v mnoha materiálech. Záleží jen na nás, jaký preferujeme.

Těmi pravými jsou sklo, kámen, keramika i glazovaná ocel. Ovšem i tento kus koupelnového vybavení musí přirozeně ladit s ostatními prvky koupelny a nabízet vlastnosti, které od něj očekáváme.

Kamenné umyvadlo BLOK 3 z matného modrého kamene o rozměrech 45c11 cm je dominantním solitérem (9840 Kč).

Kamenné umyvadlo BLOK 3 z matného modrého kamene o rozměrech 45c11 cm je dominantním solitérem (9840 Kč).

FOTO: archiv firmy Sapho

 

Umyvadlo X-plicit puristického tvaru lze instalovat jako zápustné nebo na desku. Využívá přednosti glazované oceli nejvyšší technické kvality (13 923 Kč)

Umyvadlo X-plicit puristického tvaru lze instalovat jako zápustné nebo na desku. Využívá přednosti glazované oceli nejvyšší technické kvality (13 923 Kč)

FOTO: archiv firmy Alape

 

Pro svou funkčnost a nadčasový design se řada VitrA S50 hodí do bytů, rodinných domů, ale i do veřejných prostor (od 1290 do 1790 Kč)

Pro svou funkčnost a nadčasový design se řada VitrA S50 hodí do bytů, rodinných domů, ale i do veřejných prostor (od 1290 do 1790 Kč)

FOTO: archiv firmy SIKO

 

  • Chceme-li koupelnu oživit a dodat jí stále svěží tón, může být správnou volbou skleněné umyvadlo, které tvoří ve spojení s průzračnou vodou neodolatelnou kombinaci.
  • Pokud se rádi obklopujeme přírodními materiály a originálními kusy, určitě nás osloví kámen. Na výběr je několik druhů hornin a barevných provedení.
  • Na kráse a eleganci neztrácejí ani keramická umyvadla, hlavně, když jde o souvislý design, spojující současné trendy interiérové tvorby s funkčností a praktičností.
  • Preferujeme-li kvalitu zabalenou do elegance, dáme přednost jednodílnému glazovanému ocelovému korpusu. Ten pro změnu vyniká dlouhou životností, odolností, stálou barevností a hygieničností.

 

 

Keramická umyvadla ze série Connect 44x45,5 cm jsou uzpůsobena pro kombinaci s deskou Sphere (umyvadlo 2100 Kč bez DPH, skříňka 6867 Kč bez DPH).

FOTO: archiv firmy Ideal Standard

 

Keramické umyvadlo z kolekce Ventuno o rozměru 60x52 cm s jemně zaoblenými tvary (3723 Kč bez DPH).

Keramické umyvadlo z kolekce Ventuno o rozměru 60x52 cm s jemně zaoblenými tvary (3723 Kč bez DPH).

FOTO: archiv firmy Ideal Standard

 

Skleněné umyvadlo Tulip, pojmenované po oblíbených jarních květinách, má rozměr 46x46 cm (6780 Kč).

Skleněné umyvadlo Tulip, pojmenované po oblíbených jarních květinách, má rozměr 46x46 cm (6780 Kč).

FOTO: archiv firmy Sapho