Hlavní obsah

Rodinný dům: Hypotéka na čtyřicet let

Splátky hypotéky za rodinný dům lze rozložit na 40 let, to je v Česku zatím nejdelší možnost splácení úvěru. Podmínkou je ovšem vyhovět podmínkám, které stanovuje poskytovatel úvěru.

Rodinný dům: Hypotéka na čtyřicet let

Splátky za rodinný dům rozložené do čtyřiceti let nabízí společnost Ekonomické stavby (ES), která se zabývá výrobou zděných rodinných domů a v rámci služeb nabízí i zajištění financování.

Nabídka rekordně dlouhé doby splácení je součástí finančního programu Mladá rodina. Jeho cílem je dosažení co nejnižší možné splátky při nízké základní hotovosti.

"Samozřejmě hypotéka má i své limity, z nichž největším je věk klienta maximálně do 30 let. Pozornost je tedy zaměřena zejména na mladé rodiny," upřesňuje David Mencl ze společnosti Ekonomické stavby.

V rámci programu, který umožní vystavit rodinný domek, stačí 170 tisíc korun a vlastní pozemek. "Díky rozložení splátek do delšího časového horizontu mohou teď naši klienti platit měsíčně nižší částku než dosud," dodává Mencl.

Pokud by se klient ocitl v situaci, kdy by úvěr nemohl splácet, společnost nabízí zpětný odkup domu za stejnou cenu, jaká byla při jeho pořízení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků