Hlavní obsah
Televize Seznam rozjíždí nový pořad pro kutily. Foto: Televize Seznam

Milovníkům domácího kutění a vylepšování je určen nejnovější pořad Televize Seznam, příznačně nazvaný Kutílna. Jeho autoři slibují spoustu zajímavých nápadů na domácí tvorbu.

Televize Seznam rozjíždí nový pořad pro kutily. Foto: Televize Seznam
Televize Seznam zve diváky do své Kutílny

Průvodcem a kutilem v jedné osobě je Adam Cirok, jenž plánuje diváky postupně seznamovat s pracovními postupy při domácí výrobě nebo opravách. Pořad Kutílna může být dobrou inspirací ženám i návodem pro jejich muže.

První díl měli diváci Televize Seznam možnost zhlédnout v úterý 24. března, kdy je moderátor seznámil se všemi nástroji, s nimiž si v následujících, pak již „pracovních” dílech vystačí.

Pod jeho vedením si v dalších týdnech a měsících vyzkoušejí například repasování nábytku, výrobu šikovných doplňků do domácnosti nebo nejrůznějších vychytávek. Co je ovšem důležité, potřebovat k tomu budou jen doma dostupné materiály. Na další díly se zájemci mohou těšit vždy v úterý a ve čtvrtek.

Napište nám

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahradu a rádi byste se pochlubili?

Napište nám do redakce na adresu: bydleni@novinky.cz.

 

Adam Cirok miluje recyklování, rád repasuje nábytek a vrací život již starým a nepotřebným věcem. Každý, kdo v době karantény potřebuje a chce zaměstnat své ruce a dát průchod své fantazii, se může těšit na další díly, v nichž autor poradí, jak například vytvořit květináče z naběraček nebo z lavoru, svícen z mosazné trubky nebo jak proměnit kuchyňské prkénko na věšák na klíče.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků