Hlavní obsah
Škoda Citigo Sport Foto: Škoda Auto

Škoda ukázala sportovní paket pro citigo

Mladoboleslavská automobilka se na sociálních sítích pochlubila s novým paketem pro svůj nejmenší model. Paket slibně nazvaný "Sport" však přináší pouze barevné odlišení, sportovnost v něm nehledejte ani omylem.

Škoda Citigo Sport Foto: Škoda Auto
Škoda ukázala sportovní paket pro citigo

Nový paket „Sport“ zatím nenajdete ani v oficiálním konfigurátoru, ceny tak ještě nejsou k dispozici. Oproti běžným verzím citiga se tato verze odlišuje kontrastním barevným provedením, buď v kombinaci černá s červenými pruhy na karoserii, nebo bílá karoserie s červenými pruhy.

Standardem jsou patnáctipalcová kola z lehké slitiny, buď v černém, nebo černo-stříbrném provedení. Interiér je díky použití červené veselejší, najdete ji například na předních i zadních sedačkách.

Škoda Citigo (5D verze, 2012)

Foto: Martin Žemlička, Novinky

Paket pro Škodu Citigo

Foto: Škoda Auto

Na motorech se podle dostupných informací nic neměnilo, k dispozici jsou tak dva litrové tříválcové motory s výkonem 60 nebo 75 koní. Vzadu si lze všimnout malého spoileru a dole difuzoru. Na přední masce je zase v dolní části malé „lízátko“.

Paket pro Škodu Citigo - jiné jsou i klíče k vozidlu.

Foto: Škoda Auto

Celkově nelze od této verze v žádném případě čekat sportovnost, ovšem stylu, jenž citigo odliší v záplavě běžných verzí (jakkoliv jich na silnicích zase tolik nejezdí), se ale budoucí majitelé dočkají. Otázkou je, jak velký příplatek za to mladoboleslavská automobilka bude chtít.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků