Hlavní obsah
Škoda Rapid Spaceback Monte Carlo Foto: Škoda Auto

Rapid Spaceback Monte Carlo začne Škoda prodávat na podzim

Citigo, yetiho i druhou generaci fabie si už pár měsíců můžete pořídit v designovém paketu Monte Carlo. Od letošního podzimu bude v tomto emotivnějším hávu dostupný i Rapid Spaceback.

Škoda Rapid Spaceback Monte Carlo Foto: Škoda Auto
Rapid Spaceback Monte Carlo začne Škoda prodávat na podzim

Škodovek jezdí v Česku velké množství. Kdo se chce odlišit, může sáhnout buď po nabídce nějaké tuningové společnosti, případně využít oficiální nabídku přímo od automobilky. Paket Monte Carlo přináší pro vzhledově spíše usedlé škodovky více emocí. Už kombinace červené a černé, všeobecné poznávací znamení tohoto paketu, vypadá velmi efektně.

Mezi další prvky, kterými se Rapid Spaceback Monte Carlo odlišuje, patří prahové nástavce v černé barvě a zadní difuzor v témže barevném provedení. Také rámeček masky chladiče je černý, černě zabarvené jsou i světlomety a mlhovky. Základem jsou také šestnáctipalcová nebo sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny, rovněž černé.

Škoda Rapid Spaceback Monte Carlo

Foto: Škoda Auto

Uvnitř najdete tříramenný volant potažený kůží s červeným obšitím a červeně obšitou manžetou řadicí páky. Nechybí ani sportovní sedačky, kryty pedálů z ušlechtilé oceli a červeně obšité černé vkládané textilní koberečky.

Rapid Spaceback Monte Carlo vychází z výbavové verze Ambition a bude nabízen se třemi zážehovými a dvěma vznětovými motory. Prodej bude zahájen na podzim, cenu zatím automobilka nesdělila. Nejprve se dočká německý a britský trh, Češi si budou muset počkat až do ledna 2015.

Škoda Rapid Spaceback Monte Carlo

Foto: Škoda Auto

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků