Hlavní obsah

Mitsubishi Outlander i s ochranným rámem

Na českém trhu je velmi krátce a přesto už nyní může zákazník požadovat tuning nového Mitsubishi Outlander. Zatím to není nic moc, ale ochranný rám a trubkové prahy od firmy Cobra zvednou vozu eleganci o několik příček nahoru. Jak se však na něj bude případně tvářit sražený chodec, zatím firma nespecifikovala.

Mitsubishi Outlander i s ochranným rámem

Německá firma Cobra Technolgy & Lifestyle má s nasazováním rámů na SUV a teréňáky opravdu bohaté zkušenosti. V jejich portfoliu jsou doplňky snad na všechny tyto vozy. Mitsubishi Outlander tak nesmí chybět, ačkoliv se prodává teprve krátce. [představení vozu pro ČR]

Vpředu mohou být hned dva druhy rámu. Ten první je jen pochromovaná trubka zasazená na spodní lem nárazníku. Zda bude tato verze u nás žádaná nevíme - přece jen snížená světlost u SUV a odřený chrom na trubce od obrubníků asi moc krásy nepřidá.

To druhá verze nabízí klasické "berany" z trubek o průměru 60 mm, ke kterým mohou být připojeny doplňkové reflektory, speciálně dodávané pro Cobru. Na boku vozu jistě zaujmou rozměrné stupačky s vybráním, vzadu pak nová koncovka výfuků a lišta na pátých dveřích. Všechny tyto úpravy stojí necelých 2000 euro (asi 55 000 Kč). Navíc si můžete automobil vybavit originálními hliníkovými sedmnáctipalcovými koly, které mohou být jak klasické jednodílné, tak i šroubované dvoudílné.

Na rámech Cobra je dobré i to, že není třeba pro ně jezdit do Německa, ale jsou k dostání i v ČR a je na ně poskytována dokonce dvouletá záruční doba.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků