Hlavní obsah

Kabriolet od Roush jen ve sto kusech

Tuningová firma Roush připravila lahůdku v podobě Fordu Mustang Roadster. Ten na silnicích poznáte podle jeho červeno-černé karoserie. Jenže barva není to hlavní na  voze - je to jen poznávací znak každého ze sta majitelů.

Kabriolet od Roush jen ve sto kusech

Jack Roush se rozhodl upravit svojí lásku - Ford Mustang Convertible do opravdu povedeného kousku. Podle jeho slov ale není možné, aby limitovaná série sta kusů byla celá rozprodaná. Zájemců tak bude muset být pouze 99, protože jeden si postaví do své garáže.

Ford Mustang v této podobě má kompletně nový nárazník, kde zaujmou extrémně nízko položené mlhovky. Ty opticky snižují vůz, který má i tak svůj podvozek o jeden palec nižší. Nový je také nádech na karoserii pro turbodmychadlo a velký jazyk zadního křídla. Samozřejmě, že oči přitáhnou také chromované dvacetipalcové ráfky designu Roush. Interiér má kompletní obložení karbonovými prvky a kůží.

:. Kliknutím na obrázek jej zvětšíte do původní velikosti

Pod kapotou se skrývá tradiční vidlicový osmiválec o objemu 4,6 l. Ten však může upravit speciální kit ROUSHcharger, který zvedne výkon na 415 koní (305 kW). Tato varianta je však možná pouze u modelu s manuální pětistupňovou převodovkou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků