Podvozek automobilu je asi tím hlavním, co je třeba pořádně upravit při tuningu. Můžete mít děsivě silný motor, ale pokud nemáte podvozek, který by výkon přenesl na silnici, pak je na nic.

Ovšem společnost KW má dlouholeté zkušenosti s konstrukcí a výrobou pružin a tlumičů, a to nejen pro tuning. Pro Opel GT byla připravena sada, která by se nemusela stydět ani na závodní dráze. Verze 1 (V1) je taková základní hračka, která přitvrdí pružení a přitom zachová i pohodlí vozu v původní úrovni.

Verze 2 (V2) už je určená pro tuningové hračičky. Dostala do vínku totiž možnost úpravy světlé výšky podvozku v rozmezí několika milimetrů podle přání zákazníka. Ten si tak může v pondělí nastavit komfortnější vyšší podvozek, v pátek při jízdě pro radost zase upraví na nejnižší a nejtužší pružení.

:. Kliknutím na obrázek jej zvětšíte do původní velikosti.

Pak je tu ovšem verze 3 (V3). Ta představuje technicky výborné pružení, které se dá srovnávat se sportovními vozy. Vpředu dokáže snížit vůz o 20 až 40 mm, vzadu pak o 20 až 45 mm! KW suspensions zaručují vrcholnou kvalitu u všech verzí, protože jejich pružiny jsou vyrobené technologií "inox line", která kus po kuse kontroluje kvalitu výrobku.