Volkswagen Touareg se stal středem zájmu formy už dávno. Ukazovali jsme vám jeden hodně "ostrý" výtvor, který předním nárazníkem div neškrtal o zem. [celá zpráva] Nyní přichází firma s dalšími úpravami, které nejsou na první pohled tak radikální, ale ukázat ho sousedům asi jen tak někdo nemůže.

Touareg totiž dostal nejen dvaadvacetipalcová kola, ale také velký nástavec na přední nárazník s dvojicí mlhovek, ohromné prahy s falešnými vstupy vzduchu k brzdám či zadní nárazník s čtveřicí koncovek výfuku. Pro tuningové "fajnšmekry" je připraveno i osvětlení spodku vozu modrými diodami - proti gustu...

:. Kliknutím na obrázek jej zvětšíte do původní velikosti.

Alespoň že JE Design se nezajímá jen o kapoty automobilů, ale také o jejich motory. Větší výkon si tak můžou zaplatit majitelé základního turbodieselu 2.5 TDI, který má po úpravě 152 kW a 460 N.m. Vznětový třílitr má poněkud menší nárůst na 165 kW a 500 N.m, ale možná proto, aby dal prostor největšímu silákovi. Vidlicový desetiválec spalující naftu ve válcích o objemu pět litrů totiž dokáže ze sebe vyždímat 259 kW a 855 N.m.