Hlavní obsah

Ford Kuga na fotografiích a několika informacemi

Nový crossover Ford Kuga už byl oficiálně přiznán značkou a do světa vyšla jedna skica. Pár dní před otevřením bran autosalonu se Ford rozhodl uvolnit další informace a několik fotografií již skutečného vozu.

Ford Kuga na fotografiích a několika informacemi

Na první pohled je jasné, že tohle auto má své konkurenty již na trhu. Třeba zadní sloupek a světla vypadají, jako by z oka vypadly Nissanu Qashqai. Nebo třeba Toyota RAV4 by si mohla také stěžovat na mírné opisování. Jenže přední část je už čistě fordovská. Přední světla navazují na designovou linii nastolenou modelem Mondeo, ale poznáme v něm i koncept Ford Iosis X, ze kterého vůz vychází. Ostatně z něj byla převzata do sériové výroby i velmi pěkná devatenáctipalcová kola.

:. Kliknutím na obrázek jej zvětšíte do původní velikosti.

Automobil postavený na výstavní ploše bude mít světlounký metalický lak a kompletní výbavu i s parkovací kamerou a navigací. Pod kapotou bude dvoulitrový vznětový čtyřválec 2.0 TDCi s výkonem 100 kW. Vůz bude v sériové verzi nabízen s pohonem buď pouze předních kol nebo jako čtyřkolka.

:. Kliknutím na obrázek jej zvětšíte do původní velikosti.

První vozy budou v prodeji již na začátku roku 2008. Ford zatím neupřesnil, s jak velkou motorovou paletou nastoupí a ani jaká cena bude ta základní.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků