Hlavní obsah
Mercedes-AMG GT Black Series Foto: Mercedes-AMG

Skutečně vrcholový Mercedes-AMG GT je jen pro vyvolené

Mercedes sotva týden po oficiálním představení nejostřejší verze svého sporťáku GT Black Series představil jeho limitovanou edici. Nese název P One a možnost ji získat budou mít jen ti, kteří si zakoupí chystaný hybridní hypersport AMG One.

Mercedes-AMG GT Black Series Foto: Mercedes-AMG
Skutečně vrcholový Mercedes-AMG GT je jen pro vyvolené

Fanoušci dlouho očekávaný hypersport AMG One netrpělivě vyhlížejí, ale vzhledem k současné koronavirové situaci i jiným vlivům se jeho vývoj a představení posunuly. I proto nejspíše Mercedes připravil limitovanou edici modelu AMG GT Black Series. Má totiž uspokojit pouze předplatitele AMG One

Mercedes-AMG GT Black Series รุ่นพิเศษ ‘P One Edition’ สำหรับคนที่เป็นเจ้าของ AMG One เท่านั้นที่มีสิทธิ์ซื้อ 😮

Zveřejnil(a) Redcon Project dne Pondělí 20. července 2020

Tedy, můžeme-li věřit různým zdrojům, které přinášejí fotografie vozu. Automobilka totiž AMG GT P One Edition zatím oficiálně neodhalila, takže pořád existuje nepatrná šance, že se jedná o zdařilou počítačovou ilustraci někoho, kdo se za automobilku vydává. Pravděpodobnost této verze je ale opravdu malá.

Obrázky ukazují, že se majitelé dočkají ještě ostřejších rysů a také speciálních barev ve stylu chystaného AMG One.

Mercedes-AMG Project One (na snímku) je předváděcí verzí modelu AMG One.

Foto: Mercedes-Benz 2x

Jedinečné jsou zejména barvy chystané limitované edice, které svým vzhledem jasně odkazují na vozidla tovární stáje Mercedes v letošním seriálu formule 1. Nápadná je i svítivě modrá barva na lemování, okolo kol nebo na sedadlech, která připomíná barvy firmy Petronas, hlavního sponzora Mercedesu v oné prestižní sérii závodů.

Více informací o vozidle zatím není, ale dá se předpokládat, že v technickém ohledu bude vůz naprosto stejný, jako již uvedená „běžná“ verze Mercedesu-AMG GT Black Series. Ten má pod kapotou velký, čtyřlitrový vidlicový osmiválec, který na zadní kola posílá skrze sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku 730 koňských sil.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut MG na Sauto.cz.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Mercedes na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků