Hlavní obsah
Škoda Vision IN Foto: Škoda Auto

Škoda nabízí první pohled do interiéru levného crossoveru pro Indii

Mladoboleslavská automobilka ukazuje první obrázek nové studie, která předznamená vůz speciálně vyvinutý pro potřeby indického zákazníka. Vision IN uvnitř následuje zavedený trend evropských modelů, takže by se nemuselo nutně jednat o levné auto za každou cenu.

Škoda Vision IN Foto: Škoda Auto
Škoda nabízí první pohled do interiéru levného crossoveru pro Indii

Automobilka z Mladé Boleslavi řídí projekty celé skupiny Volkswagen na indickém trhu. Výsledkem této mise je i crossover segmentu B speciálně vyvinutý pro dynamicky rozvíjející se zemi. Zatím má jméno Vision IN a coby předprodukční vůz se objeví na autosalonu v Novém Dillí od 5. do 12. února.

Na délku bude mít 4,26 metru, tedy přibližně jako model Kamiq. Škoda na novinku zatím poutá designérskou skicou interiéru. V základní míře navazuje na styl zavedený modely Scala či novou Octavií, tedy s horizontálním členěním a dominantou v podobě velké obrazovky infotainmentu. Zaujme však oranžovou barvou nebo třeba jakoby plovoucí výplní dveří.

Zmíněné IN v názvu konceptu je tu právě kvůli zaměření na indický trh. Ostatně, stejná písmena užívá i nová kompaktní platforma MQB-A0-IN, na které bude vůz stát a kterou použijí i další vozy. Jedná se o upravenou, pravděpodobně zesílenou, platformu MQB-A0, na které stojí jiné kompaktní vozy ze skupiny Volkswagen v Evropě.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Škoda na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků