Hlavní obsah
 

Škoda Karoq po faceliftu se ukazuje na prvním videu

Prostřední SUV v nabídce mladoboleslavské automobilky je k vidění v modernizované podobě na videu. Jedná se o upoutávku na premiéru zmodernizované Škody Karoq, která se uskuteční 30. listopadu digitální formou.

 
Škoda Karoq po faceliftu se ukazuje na prvním videu

Po zveřejnění designérských skic si lze na základě nových letmých záběrů z potemnělého studia udělat přece jen lepší obrázek o tom, jakou že karoq dostane omlazovací kúru.

Maska chladiče je širší, nyní šestiúhelníková se zdvojeným žebrováním. Přední světlomety jsou celkově užší než dříve a sahají až k masce. Nově je vedená linie světel pro denní svícení, místo jednoho pruhu je nyní rozdělena na dvě části vedle sebe.

Ve spodních světlech se nachází mlhové světlomety jako před faceliftem nebo nově separátní modul LED ve vrcholném provedení. V režimu potkávacích světel tehdy svítí čtyři moduly. Podobně jako u kodiaqu tak i automobilka hovoří o čtyřokém vzhledu.

Zadní spojler je pro aerodynamickou optimalizaci delší. LED zadní svítilny vypadají užší, nechybí jim však tradiční světelný podpis ve tvaru písmene C. Na videu jsou dobře vidět také nové nárazníky nebo aerodynamické disky kol s vyjímatelnými pokličkami, podobně jako u nové fabie či kodiaqu po faceliftu.

O změnách v interiéru či technice zatím automobilka nehovoří.

Novinka se zcela odhalí v poslední listopadový den, ovšem i kvůli současné epidemiologické situaci jen prostřednictvím virtuální prezentace. Současný karoq před faceliftem už několik týdnů nelze objednat, přesné datum příjezdu modernizované varianty na trh je zatím neznámé.

Škoda Karoq Sportline před faceliftem (2018)

Foto: Škoda Auto

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Škoda na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků