Hlavní obsah
Škoda Fabia Kofola Foto: Škoda Auto

Škoda Fabia Kofola: speciální edice podle limonády

Co má společného Škoda a Kofola? Především dlouholetou spolupráci. A teď i speciální edici 99 kusů modelu, který ponese jméno po krnovském výrobci slavné limonády.

Škoda Fabia Kofola Foto: Škoda Auto
Škoda Fabia Kofola: speciální edice podle limonády

Škoda Kofole dodává už léta služební vozy. A kam jde na nějakou akci Škoda, velmi často ji doprovází i Kofola. Prostě jsou nerozlučná dvojice a nedávno dostala krnovská firma nové vozy do flotily pro své obchodní zástupce. A na druhou stranu dostala Škoda povolení k uvedení oslavné speciální edice se společným jménem.

Vůz bude k dispozici ve speciálním laku Marrone a se šestnáctipalcovými koly, které jinak jsou v nabídce originálního příslušenství. Béžový interiér a výbava vychází z verze Style.

Škoda Fabia Kofola

Foto: Škoda Auto

Ovšem to nejzajímavější je na zadních sedadlech. Tady je středním pásem uchycená velká patnáctipalcová lednička, která je napájena z dvanáctivoltové zásuvky. Zajímavé je, že to nemusí být jen chladnička, ale pokud majitelé budou mít teplé jídlo, mohou ji přepnout do režimu ohřevu. A jako bonus bude celá lednička nabitá výrobky značky Kofola.

Škoda Fabia Kofola

Foto: Škoda Auto

Auto bude vybaveno pouze motorem 1.2 TSI (66 kW) a cena bude 364 420 Kč. Možná to není nejméně, ale je třeba si uvědomit, že vůz je opravdu nabitý k prasknutí výbavou. Vedle multifunkčního volantu tu je třeba i doplňkové prémiové ozvučení Škoda Surround, vyhřívání předních sedadel, síťový program, odkládací schránka v zavazadelníku, bezklíčový vstup, infotainment Swing nebo rezervní kolo místo sady na lepení pneumatik. Navíc je tu prodloužena záruka na pět let nebo 100 000 km.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků