Hlavní obsah
 

Sedadla aut, která lze přestavět ve třiceti směrech

Lincoln nabídne nový model Continental, který má nastavovat zcela jiná měřítka luxusu. Samozřejmě vyšší. A součástí toho nárůstu luxusu jsou i nová sedadla. Lze je nastavit ve třiceti směrech.

 
Sedadla aut, která lze přestavět ve třiceti směrech

Lincoln při představení modelu Continental zaznamenal dost protichůdné názory. Někomu se vůz líbil, jiný nad ním mávl rukou. I když třeba design se někomu líbit nemusí, určitě se pozastaví nad nebývalým luxusem, který vůz nabídne. Koncept měl ledničku na šampaňské, stojánky na šampaňské flétny a třeba i čtyři samostatná sedadla, která prý znamenají převrat v pohodlí.

Lincoln Continental Concept

Foto: Lincoln

Lincoln Continental Concept

Foto: Lincoln

Sedadla se dají upravit ve třiceti směrech. Jako příklad všech posuvů můžeme dát například posuv podpěrky stehenní části pro každou nohu zvlášť nebo změna naklopení horní části opěradla. Zároveň ale sedadla v sobě mají kombinaci pěny a plastu, takže prý lépe podpírají tělo. Podle Johnathana Linea z automobilky Lincoln je pak dalším krokem sedadlo, které se prostě přizpůsobí tělu a podepře ho.

Samozřejmě, že v sedačkách také najdeme vyhřívání a chlazení. Bohužel ale není jisté, jestli se sedadla dostanou do sérové výroby. O tom nikdo zatím neřekl ani slovo. Na to, že Continental do výroby půjde, už všichni horlivě přikyvují.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků