Hlavní obsah
Lamborghini (Ilustrační foto) Foto: Lamborghini

Rusové vyrobili repliku Lamborghini ze starého Mitsubishi

Dvojice kamarádů z Ruska, která si na internetu říká Wheelers Builders, vytvořila stroj, který nemá obdoby. Jedná se o repliku Lamborghini Gallardo postavenou na základech téměř zničeného starého Mitsubishi Eclipse. Výsledek minimálně zaujme.

Lamborghini (Ilustrační foto) Foto: Lamborghini
Rusové vyrobili repliku Lamborghini ze starého Mitsubishi

Lamborghini Gallardo, které dvojice z Wheelers Builders vytvořili, stojí na základech Mitsubishi Eclipse ve verzi bez střechy, které ale při koupi vypadalo spíše jako hromada šrotu. Tahle replika ale také nevznikla za měsíc. Stojí za ní stovky hodin práce.

Co všechno museli Wheelers Builders koupit, upravit, potáhnout kůží nebo sami vytvořit, asi není třeba sáhodlouze rozepisovat, protože by to byl velmi dlouhý seznam. Naštěstí si to ale může každý prohlédnout na videu, ve kterém dvojice Rusů vše zdokumentovala.

Replika Gallarda má pod kapotou třílitrový motor s šesti válci od Mitsubishi a na rozdíl od pravého supersportu má také čtyři místa na sezení. Jako Gallardo sice asi nejezdí, ale stejně jde především o designérský kousek. Odlišné proporce totiž odhalíte zejména když vedle vozu stojí člověk, potom totiž máte porovnání.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Mitsubishi na Sauto.cz.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Lamborghini na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků