Hlavní obsah
Kuriozní útok na kalifornské dálnici zahrnoval pravděpodobně mince. (Ilustrační foto) Foto: Profimedia.cz

Řidič házel po dalším řidiči na kalifornské dálnici mince

Divoký západ na kalifornské dálnici, dalo by se s nadsázkou říci o případu, ve kterém řidič jednoho amerického auta házel mince po jiném americkém autě. Proč to dělal, není známo.

Kuriozní útok na kalifornské dálnici zahrnoval pravděpodobně mince. (Ilustrační foto) Foto: Profimedia.cz
Řidič házel po dalším řidiči na kalifornské dálnici mince

Neshody na silnici mezi jednotlivými řidiči nejsou až tak neobvyklé. Většinou končí posunky nebo pokřiky. Incident v kalifornském Sylmaru byl však podstatně bizarnější — jeden řidič házel po druhém mince. Podle toho druhého navíc zcela bezdůvodně.

Video, které natočila Tesla Model 3 Ahmeda Hassana, ukazuje červený Chevrolet Camaro, jehož řidič podivně a zbytečně kličkuje. V čase 0:30 otvírá okno a na Teslu vyhazuje hrst drobných věcí - podle Hassana mincí. A v čase 0:46 jej vidíme dělat to znova, tentokrát z druhé strany.

Proč by někdo něco takového dělal? To je záhadou. Hassan podle citace na webu InsideEVs, který zprávu přinesl, s řidičem Camara neměl žádný spor. „Jel jsem normálně po dálnici,” uvedl Hassan, což je na videu vidět — nejede nijak rozdílně oproti ostatním autům. Nabízí se snad i řidičova nenávist k elektromobilitě.

„Autu se nic vážného nestalo, ale dost mě to vyděsilo,” pokračuje Hassan. Není se co divit, dopady předmětů na auto můžou řidiče polekat. A ten může třeba strhnout řízení nebo zašlápnout brzdy — a nebezpečná situace či nehoda je na světě. Video ukazuje registrační značku Camara, takže věc byla předána policii.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků