Hlavní obsah
Richard Hammond Foto: Profimedia.cz

Richard Hammond nechal fanoušky nakonfigurovat svůj nový vůz

Během listopadu minulého roku vyzval Richard Hammond, známý z legendárních pořadů Top Gear či Grand Tour, své fanoušky, aby mu pomohli v konfiguraci jeho nového automobilu. Nyní moderátor ukazuje výsledek.

Richard Hammond Foto: Profimedia.cz
Richard Hammond nechal fanoušky nakonfigurovat svůj nový vůz

Fanoušci sice nekonfigurovali auto od prvního do posledního bodu, rozhodovali ale hlasováním o tom, jaký bude mít Morgan Plus 6 interiér. Možnosti byly dvě, modrá a červená a u diváků zvítězila druhá, křiklavější varianta, a to v poměru 40:60.

Výsledek, který měl Richard Hammond možnost vidět na konci minulého týdne, je ovšem ohromují a možná ani on sám netušil, jak dobře bude červený interiér ladit k matně černé kapotě překrásného Morganu. Kabriolet Plus 6 zkrátka působí tak, že za slunného dne by si ho každý přál řídit.

A co víc, auto nejen dobře vypadá, ale podle přiloženého videa i dobře zní a jezdí. Pomáhá mu k tomu především šestiválcový třílitrový motor od BMW, který má výkon 335 koňských sil a sílu točivého momentu 500 Nm. Navíc, vůz Richarda Hammonda má díky vylepšeným výfukům výkon zvýšen na hranici 400 koní.

Při předání a první jízdě legendárního bývalého moderátora Top Gearu na BBC je vidět, jakou má Richard Hammond z retro auta radost a divit se mu nelze. Současná hvězda televize Prime od Amazonu mimo jiné ocenila i nové hliníkové šasi od Morganu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků