Hlavní obsah

Primera oficiálně bez nástupce

Nissan oficiálně potvrdil, že Nissan Primera mít nástupce nebude. Možná, že se objeví někdy v pozdějších letech, ale současná generace odejde do důchodu bez náhrady.

Primera oficiálně bez nástupce

Nissan Primera je v současné generaci spíš propadákem, než úspěšným modelem. Jeho prodeje nejsou to, co bývaly ještě v předchozí generaci, kterou lidé oceňovali pro jednoduchost, nenápadnost a kvalitu. Ani jedna z těchto vlastností v současné verzi není. Vůz dostal hodně netradiční design, ze kterého vyplývaly i prostorové a technické nedostatky.

Místo nástupce se tak lidé budou muset spokojit s již představenými vozy. Jednu řadu tak nahradí hned dva modely, které již známe: Nissan Note [celá zpráva] a Nissan Quasqai [celá zpráva]. Na klasický sedan tedy budeme muset zapomenou, stejně jako na liftback, protože oba vozy se spíš řadí do kategorie MPV (Qashqai je typický crossover).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků