Hlavní obsah
ilustrační foto Foto: Milan Lažanský, Novinky

Podoba nového BMW 2 Active Tourer unikla před premiérou

Druhá generace kompaktního rodinného MPV od německé automobilky BMW se na první fotografii začala objevovat na sociálních sítích. Zřejmě těsně před premiérou.

ilustrační foto Foto: Milan Lažanský, Novinky
Podoba nového BMW 2 Active Tourer unikla před premiérou

I přes všeobecný odliv od vozů s karoserií MPV nejspíš čeká řadu 2 Active Tourer druhé vydání. Podle dosavadních zákulisních informací bude stavět na upravené kompaktní modulární platformě UKL, jejíž modernizovanou verzi převezmou i chystané nové generace SUV X1 a X2.

Podoba novinky už, zdá se, není tajemstvím. Alespoň co se týká přední části karoserie. Nechybí výrazná maska chladiče v podobě vertikálně členěných „ledvinek”, ale ani zamračené světlomety.

Boční profil karoserie je podobný předchůdci, na přesné parametry si každopádně budeme muset počkat. Stejně jako na informace technického rázu. Očekává se zástavba dosavadních motorů v čele se zážehovými tříválci, ale i plug-in hybridní varianta.

Nová generace si má svoji premiéru podle informací webu Carscoops odbýt v následujících týdnech a do výroby vstoupit už v listopadu letošního roku. Předchůdce se představil v roce 2014, modernizací prošel o čtyři roky později.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut BMW na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků