Hlavní obsah

Peugeot v září představí sportovní kupé 308 RCZ

Zářijový autosalon ve Frankfurtu bude svědkem premiéry nového sportovně laděného kupé od Peugeotu - 308 RCZ. To se ve Frankfurtu představilo již před dvěma roky coby koncept, nyní jde o sériovou verzi. Prodávat se začne v roce 2010.

Peugeot v září představí sportovní kupé 308 RCZ

Peugeot o své novince mnoho nesdělil – jisté je, že půjde o kupé pro 2+2 cestující (vzadu tedy bude minimum místa). Nový model vychází ze stejnojmenné studie, kterou Peugeot představil před dvěma roky na autosalonu ve Frankfurtu.

Peugeot zatím neukázal fotografie celého vozu, pouze náznaky. I z nich je ale zřejmé, že střecha bude prudce klesat. Jisté také je, že okna v předních dveřích budou bezrámová.

O motorech zatím nepadlo ani slovo, Peugeot má nicméně k dispozici výkonné čtyřválce i šestiválce, stejně jako turbodieselové motory. Nové kupé bude na trh uvedeno na jaře 2010, prodejní ceny zatím nebyly sděleny.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků