Hlavní obsah
Audi A8 v Los Angeles (2017) Foto: Audi

Nové Audi A8 se ukázalo na premiéře Spider-mana

Dva týdny před oficiálním odhalením v Barceloně se nové Audi A8 ukázalo na premiéře filmu Spider-Man: Homecoming v Los Angeles. Nová A8, která si ve filmu zahrála, měla kamufláž, základní obrysy i tvar karoserie ale už jsou patrné více než dostatečně.

Audi A8 v Los Angeles (2017) Foto: Audi
Nové Audi A8 se ukázalo na premiéře Spider-mana

To, že se nová A8 objevila na červeném koberci desítky minut před slavnostní premiérou filmu, pochopitelně není náhoda. Audi spolupracuje se studiem Marvel, které je pod novým snímkem podepsáno, a jejich auta se objevila hned v několika filmech (Iron Man a jiné).

Vlajková loď a tradiční konkurent německých luxusních sedanů, tedy BMW řady 7 nebo Mercedesu třídy S, se ukáže v úterý 11. července v dopoledních hodinách. Soudě podle prvních fotografií bude design spíše konzervativní. Čtvrtá generace nejluxusnějšího modelu Audi se vyrábí od roku 2009.

Audi A8 v Los Angeles (2017)

Foto: Audi

Audi už dříve zveřejnilo, že nová A8 bude mít všechny motory vybavené částečně hybridním systémem (tzv. mild hybrid). [celá zpráva]

Netradičního představení svých nových modelů automobilky využívají stále častěji; například Škoda takto na své 25leté výročí od spojení s koncernem Volkswagen ukázala týdny před světovou premiérou maskovaný prototyp kodiaqu. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků