Hlavní obsah

Na Autotecu v Brně se představí studie užitkového Superbu

Vypadá to, že v Mladé Boleslavi mají smysl pro humor. Ale on to pravděpodobně není vtip, ale realita - užitkový Superb v nedávno představené verzi sedan/liftback má být jedním z hlavních lákadel veletrhu v kategoriii nákladních a užitkových vozů Autotec v Brně. Přitom se jedná o relativně luxusní automobil střední třídy.

Na Autotecu v Brně se představí studie užitkového Superbu

Podle mluvčího automobilky Evžena Krauskopfa nepůjde o provedení kombi, ale již představený sedan/liftback s unikátním systémem otvírání pátých dveří Twin door, který bude vybavený mřížkou za druhou řadou sedadel.

Nový Superb byl poprvé představen letos v březnu na autosalonu v Ženevě a na trh má přijít v červnu. Uvedení verze kombi automobilka plánuje nejdříve na příští rok.

Na 12. ročníku Autotecu se představí kompletní skupina sedmi hlavních výrobců velkých nákladních aut, tedy Iveco, MAN, DAF, Mercedes-Benz, Scania, Renault a Volvo, a nebudou chybět ani české značky Avia a Tatra a výrobci autobusů Irisbus a SOR.

Vedle toho se na výstavě objeví i značky osobních aut dodávající automobily i do kategorie lehkých užitkových vozů nebo terénní a SUV vozy.

:. Škoda Superb - druhá generace (2008) má unikátní systém otevírání zadních dveří.

Doprovodný program nabídne například seznámení se světem kamionů zblízka, konferenci o motorových palivech a jejich vlivu na životní prostředí nebo testovací jízdy nákladních a terénních vozů.

Na Autotec se přihlásilo 592 vystavovatelů z 26 zemí, kteří se představí na ploše 70 000 metrů čtverečních.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků