Hlavní obsah
Mitsubishi Vision Ralliart Foto: Mitsubishi

Mitsubishi oživuje značku Ralliart. Nosí ji koncept outlanderu

Tokijský autosalon byl během uplynulých hodin dějištěm jedné velice očekávané premiéry. Svůj návrat ke sportovnímu označení Ralliart zde předvedlo japonské Mitsubishi, které světu ukázalo koncept Vision Ralliart. Pro mnohé však vůz představuje jen velké zklamání.

Mitsubishi Vision Ralliart Foto: Mitsubishi
Mitsubishi oživuje značku Ralliart. Nosí ji koncept outlanderu

Dlouhou dobu to vypadalo, že značka Ralliart se už nikdy nevrátí. Jak se ale ukázalo, opak je pravdou a Mitsubishi na autosalonu v Tokiu skutečně ukázala další model s tímto názvem, který se proslavil v dobách, kdy značka se třemi diamanty ve znaku závodila v rallye.

Mitsubishi Vision Ralliart

Foto: Mitsubishi

Jedná se o koncept s názvem Vision Ralliart, který stojí na základech modelu Outlander, ale s fešným bodykitem, což řadu fanoušků zklamalo. Vůz má díky němu drsnější přední masku s vyhlazenými rysy a vzadu zvláštně vyhlížející difuzor. Auto pak zdobí i velká, 22 palců široká kola a za nimi šestipístkové brzdiče.

Brzdy jsou bohužel zřejmě tím jediným technickým, co se u auta oproti outlanderu změnilo. I proto představuje novinka spíše jen designovou studii. Mitsubishi pak v rámci premiéry představilo i běžný outlander ve verzi Ralliart Style. Ta vůz doplňuje o celou řadu samolepek a doplňků ve sportovním stylu, ale opět se znovu nedotýká motoru ani podvozku.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Mitsubishi na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků