Hlavní obsah
Mini Countryman (2013) Foto: Mini

Mini Countryman 2013: upravený interiér, nové barvy karoserie a nižší emise

Britské Mini zveřejnilo změny na modelu Countryman pro modelový rok 2013. Jde o několik detailů, změnil se hlavně interiér. Vnější design automobilu zůstal stejný, nové jsou dvě metalické barvy karoserie.

Mini Countryman (2013) Foto: Mini
Mini Countryman 2013: upravený interiér, nové barvy karoserie a nižší emise

Odlišnosti poznáte až po otevření dveří. Změny jsou ale kosmetické, například tlačítka pro elektrické stahování oken nejsou umístěna na středovém panelu, ale na panelu dveří. Nové jsou i výplně dveří a černé ozdobné lišty kolem centrálně umístěného rychloměru a čtyř výdechů ventilace.

Countryman je nyní ve standardní výbavě dodáván se třemi zadními sedadly, bez příplatku ale můžete zvolit čtyřmístné provedení. Nová je černá a červená metalická barva.

Mini Cooper S Countryman ALL4

Foto: Martin Žemlička, Novinky

Mini Countryman (2013)

Foto: Mini

V nabídce je šest motorizací, tři zážehové a tři vznětové čtyřválce s výkonem od 66 kW/90 k do 135 kW/184 k. Vrcholem je sportovní verze John Cooper Works Countryman. Tu pohání přeplňovaný motor s výkonem 160 kW, tj. 218 koní.

Pro tento model a dva silnější motory lze zvolit variantu s pohonem všech čtyř kol. Základní dva motory už nyní splňují emisní normu EU6, platnou od roku 2014.

Mini Countryman (2013)

Foto: Mini

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků