Hlavní obsah

Louis Vuitton navrhne pro Infiniti luxusní cestovní zavazadla

Infiniti je luxusní odnoží japonské automobilky Nissan, podobně jako Lexus náleží k Toyotě. Infiniti se na jaře chystá vtrhnout do Evropy (včetně Česka) a protože tuto značku málokdo na starém kontinentě zná, spolupracuje nově Infiniti s luxusním francouzským výrobcem cestovních zavazadel - aby se o značce začalo trochu více mluvit.

Louis Vuitton navrhne pro Infiniti luxusní cestovní zavazadla

Vlastní na míru vytvořená cestovní zavazadla nabízejí pouze luxusní automobilky jako Rolls-Royce, Porsche, Ferrari a ostatní. O to víc je neobvyklé, že Infiniti, které mezi  luxusní automobilové značky nepatří, spolupracuje s tak věhlasným výrobcem luxusního oblečení a zavazadel, francouzskou značkou Louis Vuitton.

Ta je na trhu stylových doplňků pro cestování od roku 1854. Od roku 1997 rozšířila značka své působení i do oblasti dámské a pánské módy – nabízí oblečení, obuv, hodinky a šperky, sluneční brýle.

Cílem spolupráce Infiniti a Louis Vuittonu je vytvořit na míru soupravu zavazadel pro koncept vozu, který bude odhalen na autosalonu v Ženevě již příští měsíc. O jaký koncept jde, však japonská odnož Nissanu nesdělila. Jisté však je, že na autosalonu se poprvé představí také model G37 Cabrio (pro podrobnosti klikněte zde).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků