Hlavní obsah
Koncept Škoda Vision IN Foto: Škoda Auto

Levný crossover od Škody na designérských nákresech

Škoda se chystá na premiéru konceptu Vision IN, předzvěsti levného crossoveru pro indický trh. Po náhledu do interiéru poprvé vidíme alespoň designérské nákresy exteriéru.

Koncept Škoda Vision IN Foto: Škoda Auto
Levný crossover od Škody na designérských nákresech

Automobilka z Mladé Boleslavi fázuje i premiéru indického crossoveru. Jako předprodukční studie Vision IN se ukáže na autosalonu v Novém Dillí, který se koná od 5. do 12. února.

Zatím jsme viděli jen interiér, který navazuje na styl současných škodovek. Nyní je k mání i pohled na design exteriéru.

Opět připomíná Kamiq, ovšem příď působí díky zamračeným světlometům agresivněji a na zádi zaujme například spojená odrazka ve stylu vozů s písmeny RS.

Na zádi zaujmou spojené odrazky.

Foto: Škoda Auto

Na délku bude mít 4,26 metru, tedy přibližně jako model Kamiq. Zmíněné IN v názvu konceptu je tu právě kvůli zaměření na indický trh.

Ostatně, stejná písmena užívá i nová kompaktní platforma MQB-A0-IN, na které bude vůz stát a kterou použijí i další vozy.

Jedná se o upravenou, pravděpodobně zesílenou platformu MQB-A0, na které stojí jiné kompaktní vozy ze skupiny Volkswagen v Evropě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků