Hlavní obsah
Lamborghini Aventador S Roadster 50th Anniversary Japan Foto: Lamborghini

Lamborghini k padesátinám

Padesát let je solidní důvod k oslavě. Ale není to tak opulentní oslava. K padesátinám Lamborghini na japonském trhu přišla speciální edice pouze pěti kusů modelu Aventador S Roadster.

Lamborghini Aventador S Roadster 50th Anniversary Japan Foto: Lamborghini
Lamborghini k padesátinám

Padesát let je opravdu pěkná doba. A tak Lamborghini postavilo edici Aventador S Roadster 50th Anniversary Japan, která vzývá pět prvků japonské kultury - zemi, vítr, oheň, oblohu a vodu. Jenže každé auto samostatně. Pět kusů aut bude vždy jedním zastáncem jediného kultu. Třeba to modré na obrázku oslavuje vodu.

Lamborghini Aventador S Roadster 50th Anniversary Japan

Video: Lamborghini

Modré, ale trochu zvláštně. Má speciální dvoubarevnou kombinaci. Není to kombinace s ostrými přechody, ale plynulé prolínání. Na tom deset lidí pracovalo 170 hodin. K tomu jsou na karoserii karbonové doplňky, černý interiér z kůže Nero Arde doplňují sedadla z alcantary Nero Cosmus. A k tomu všemu modré prošívání.

Na videu pak můžete vidět další čtyři barevné kombinace vozu. Cenu firma nezveřejnila. Každopádně prý už je všech pět kusů prodáno.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků