Hlavní obsah
BMW M3 zůstane u manuálu a zadokolky - alespoň v jedné ze svých verzí. Na ilustračním snímku dosavadní generace, označená F80 Foto: Martin Žemlička, Novinky

Je tohle nové BMW M3? Fotka z výrobní linky údajně ukazuje vrchol řady 3

Počet výfuků i svalnaté boky by odpovídaly tomu, že se na čerstvě zveřejněné fotce zádě opravdu díváme na budoucí vrchol mnichovské řady 3. Potvrzení se ale dočkáme až při oficiálním představení.

BMW M3 zůstane u manuálu a zadokolky - alespoň v jedné ze svých verzí. Na ilustračním snímku dosavadní generace, označená F80 Foto: Martin Žemlička, Novinky
Je tohle nové BMW M3? Fotka z výrobní linky údajně ukazuje vrchol řady 3

To nejostřejší, co si dosud můžete koupit v rámci BMW řady 3 generace G20, je verze M340i s řadovým šestiválcem o výkonu 374 koní. Vrcholový model M3 jistě přijde - a podle dostupných informací tahle fotka ukazuje jeho záď.

Oh hello G80 M3! What do you think?

Posted by Evolve Automotive on Monday, 21 October 2019

Na Facebooku ji zveřejnila firma Evolve Automotive, britská společnost, která se specializuje na úpravy vozů značky BMW. Vypadá to, že fotka je pořízena na nějaké výrobní lince. A víme, že se takováhle auta staví, neboť BMW už testuje novou M3 v její vlastní karoserii, samozřejmě pod značnou vrstvou maskovací fólie, jak ukazuje fotografie níže.

2020 BMW M3 spied all around and underneath, Filed under: Spy Photos,BMW,Sedan,Luxury,Performance We catch the M3 on...

Posted by Fast Stereo Codes on Tuesday, 7 May 2019

Tahle oranžová záď nezapře svaly ostré trojce vlastní. Vidíme širší zadní blatníky, křidélko na víku kufru, pokus o difuzor pod nárazníkem a čtyři koncovky výfuku zhruba v místech, kde je M3 měly od generace E46 vždy. Právě tady je ale na místě otázka, jestli ty koncovky nejsou příliš nevýrazné na auto tohoto ražení.

Na internetu se v minulosti objevila ještě jedna fotka údajného BMW M3 gen. G80, a to modrého kousku vyfoceného zepředu. Ani u jednoho z obrázků samozřejmě neexistuje jistota, že se skutečně díváme na novou M3, ale oba ukazují opravdu lákavé auto.

NEW ///M3 #BMWGroupFans @wilcoblok #bmw #bmwm #bmwmpower #mpower #mperformance #bmwmperformance #sheerdrivingpleasure...

Posted by BMW Group Fans on Thursday, 25 July 2019

Co už o nové M3 víme, je, že má mít dvakrát přeplňovaný řadový šestiválec o výkonu nejméně 510 koní a že má být dostupná i s manuální převodovkou a pohonem ryze zadních kol. Ostřejší verze Competition by ale údajně měla být k mání jen jako čtyřkolka, možná však s variantou vypnutí pohonu předních kol.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut BMW na Sauto.cz.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut BMW M3 na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků