Hlavní obsah
BMW X2 M Mesh Edition Foto: BMW

Edice M Mesh je odvážným oživením pro BMW X2

Automobilka BMW si pro své zákazníky připravila novinku v rámci malého městského crossoveru X2. Nově ho bude možné objednat s designovým paketem M Mesh Edition, který přinese nové barevné kombinace i příplatkovou výbavu.

BMW X2 M Mesh Edition Foto: BMW
Edice M Mesh je odvážným oživením pro BMW X2

Němci uvedli městský vůz X2 na trh v roce 2018 a vsadili u něj především na moderní design. S tím pak souvisí i současné nejnovější vylepšení, tedy již zmiňovaná verze výbavy M Mesh Edition. Ta by měla doplňovat edici M Sport X a stát přibližně o 40 tisíc korun navíc.

Nejvýraznější devízou nové výbavové řady je několik exkluzivních barevných kombinací. Specialitou je šedá barva Brooklyn Grey, kterou kombinují oranžové polepy. Stejné jsou pak i pro černou barvu Sapphire Black. V ostatních barvách jsou polepy černé. Na přání zákazník také nemusí polepy na kapotu dostat.

M Mesh Edition nabídne netradiční barevné kombinace a sportovní design.

Foto: BMW

Nejvýraznějším detailem je 3D maska chladiče v lesklé černé barvě.

Foto: BMW

Novinkou jsou pak i 19 či 20palcová kola ve stejných barevných kombinacích, jaké má kapota vozidla. Nová je i 3D maska chladiče v leskle černém provedení. Možné je i využití takzvaného „lesklého“ paketu i pro lemování masky chladiče, znaku BMW a koncovek dvou výfuků.

V interiéru auto využívá to, co nabízí i varianta M Sport X. K tomu patří třeba sportovní sedadla čalouněná kůží Mocha a Alcantara s oranžovým prošíváním. K dispozici je i černý strop z výbavy Individual a obložení z hliníku.

Zákazníci si M Mesh Edition mohou objednat se všemi motorizacemi kromě sDrive 16d a nejsilnější verze X2 M35i. Na trh vstoupí v listopadu za dosud nezveřejněnou cenu.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut BMW na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků