Hlavní obsah
 

BMW M4 v módní edici Kith vznikne jen ve 150 kusech

Jen pro 150 zákazníků vznikne BMW M4 Competition v edici od newyorské módní značky Kith. Její název můžete mít i vetkaný v karbonových vláknech.

 
BMW M4 v módní edici Kith vznikne jen ve 150 kusech

„Všechno, na čem v Kithu pracujeme, musí pocházet z jedinečného místa,“ říká zakladatel značky Ronnie Fieg. „Některé z mých oblíbených vzpomínek z období dospívání v 80. letech minulého století se váží k návštěvám mého dědečka a ježdění v jeho BMW. Pamatuji si, že měl 320i generace E21 a že jeho největším miláčkem bylo BMW M3 E30. Tyto okamžiky mého života opravdu odstartovaly moji vášeň pro vozy BMW, takže práce na tomto projektu celý příběh hezky uzavírá.”

Právě vedle původního BMW M3, které si Fieg nedávno pořídil, pózuje jediný příklad nového M4 Competition x Kith. Má stejný červený lak Cinnabar, který už standardně není v nabídce.

Na prodej v rámci edice je však provedení s matně černým, stříbrným či bílým lakem karoserie. Na střeše pak volitelně najdete velký nápis Kith, který je stylizován do grafiky oddělení Motorsport a vetkán do konstrukce z uhlíkových vláken.

Uvnitř se krom několika znaků speciální edice vyjímají zejména sedadla oděná do trikolóry M. Speciální je rovněž středová loketní opěrka.

Technicky je speciální edice totožná s BMW M4 Competition. Nový řadový šestiválec dosahuje výkonu 375 kW, 510 k a točivého momentu 650 Nm. Součástí standardní výbavy je osmistupňová převodovka. Zrychlení z 0 na 100 km/h zabere 3,9 sekundy. Kromě klasického pohonu zadních kol lze edici – stejně jako výchozí model – volitelně objednat s pohonem všech kol.

Edice bude za dosud nespecifikovanou cenu k dispozici od léta 2021.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut BMW na Sauto.cz.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut BMW M4 na Sauto.cz.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Rover na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků