Nepleťte si německou tuningovou firmu Brabus a malou firmičkou Barabus. Ta má své ambice úplně jinde. Chce pokořit to nejlepší - italský supersport Bugatti Veyron. Potenciál k tomu má více než dobrý.

Dvě turbodmychadla přeplňují vidlicový osmiválec o objemu 7,0 l, který dává výkon 1005 koní (739 kW) při 6800 ot./min. Celokarbonová karoserie je extrémně lehká a bezpečnost by měl zaručit vnitřní ocelový rám. Díky velkému výkonu tak dokáže vůz jet maximální rychlostí 434 km/h a zrychlit z 0 na 96 km/h (0 až 60 mph) za 1,65 s.

Zrychlit pod dvě sekundy na stokilometrovou rychlost si zatím mohly dovolit pouze speciální motocykly, ale silniční vůz ještě tuto hranici nepokořil.

Konstruktér na voze pracoval deset let, takže doufejme, že automobil nebude mít takové problémy jako Bugatti, který se při vysokých rychlostech začal vznášet. Cena vozu je stanovena asi na půl miliónu dolarů, tedy asi 11 250 000 Kč. Bohužel více o svém voze výrobce zatím nezveřejnil a ani jeho oficiální web o některých specifikacích mlčí.