Videí a fotek ferrari a lamborghini, jak je olizují plameny, je plný internet. Většinou za to může nějaká závada na voze. Tentokrát však byla příčina v nepozorném řidiči MPV.

A small error that has serious consequences! A miniVan driver drove off with the fuel pump still attached to his...

Posted by POG on Sunday, 8 July 2018

Nešlo ale o nedání přednosti, nehodu a následný požár. Nikoli – modré Lamborghini Huracán Performante vzplálo na čerpací stanici, protože auto tankující u vedlejšího stojanu odjelo s pistolí zastrčenou v hrdle své nádrže. Stalo se to o uplynulém víkendu v Kirkwoodu, předměstí St. Louis v Missouri.

Hadice se utrhla od stojanu a trocha benzínu vystříkla ze stojanu ven – na a pod rozehřátý huracán. Benzín rychle vzplanul a během chvíle pohltily supersport plameny. Seběhlo se to prý tak rychle, že okolostojící nestihli požár uhasit.

Posted by POG on Sunday, 8 July 2018

Jen zavolali z bezpečné vzdálenosti hasiče, kteří ale neměli šanci huracán zachránit – po uhašení z něj zbylo jen ohořelé torzo. Lze hovořit o štěstí, že neshořelo i červené Lamborghini Gallardo, které stálo u stojanu před huracánem, jen o pár metrů vedle; informace o tom, že shořela obě lamborghini, je podle majitele toho červeného chybná. Také podle něj nelehla popelem celá benzínka a nikdo nebyl zraněn.

Řidič MPV, který požár zapříčinil, z místa neujel; že se něco stalo, si uvědomil hned, jak se hadice utrhla.