Hlavní obsah
Mo Bratři a Mo Sestry Foto: Hermina

Zúčastněte se charitativní dražby knírků a podpořte boj proti rakovině prostaty

Máte poslední šanci podpořit letošní ročník charitativní akce Movember, jež podporuje boj proti rakovině prostaty. Na charitativní aukci lze do 7. prosince do 12 hodin vydražit oholené knírky osobností Davida Svobody, Míry Hejdy, Marka Matějovského, Leonarda Kweukeho, Miki Křena či Pavla Cejnara.

Mo Bratři a Mo Sestry Foto: Hermina
Zúčastněte se charitativní dražby knírků a podpořte boj proti rakovině prostaty

Aukci naleznete na adrese www.istyle.cz/movember . Po celou dobu dražby můžete sledovat, komu nakonec připadne originální plaketa od designerského teamu MUTANTA s opravdovými ex-kníry nejznámějších českých Mo Bráchů pro rok 2012.

Aukce byla letos doplněna i o tři kníraté pásky z limitované série Horsefeathers Custom belt. Pásek je ze 100% hovězí kůže, každá spona osazená jedním ze třech klasických knírů má navíc na zadní straně vygravírovaný symbol letošního Movemberu. Dále 1 kus designového ručně vyrobeného Mayhem Longboardu se speciálním KNÍR designem.

Kníraté pásky z limitované série Horsefeathers Custom belt

Foto: Movember

Vydražit můžete také originální obraz inspirovaný kampaní Movember od Dominika Mareše, jenž o kampani Movember říká: "Kvůli stále se rozšiřující rakovině prostaty jsem se rozhodl, že načas zahodím holicí strojek a podpořím boj proti této výhradně mužské nemoci. Chci zapojit nejenom svůj knír, ale celé své srdce v charitě za správnou věc a pro správné chlapy, mezi nimiž si rakovina nevybírá. Proto je osvěta nesmírně důležitá a muži by si postupně měli uvědomit, že preventivní prohlídky u lékaře nemusí být pouze záležitostí žen. Podporuju tak cestu mužů vzhůru za zdravím!"

Dominik Mareš a jeho originální obraz inspirovaný kampaní Movember.

Foto: Movember

Dalším originálním prvkem v dražbě je župan s knírkem, značky Vixen z nejlepší bavlny, vyrobený v limitované edici pro Movember 2012.

Župan s knírkem, značky Vixen

Foto: Movember

Vyhrajte aukci a mějte skvělý MO dárek pro své MO přátele, třeba k Vánocům.

Výtěžek bude beze zbytku přesunut na konto MOVEMBERU. Vyvolávací cena každého draženého kusu je 1 000 Kč.

Více informací na http://movember.seznam.cz .

Movember je originální charitativní projekt kladoucí si za cíl boj proti rakovině prostaty a změnu osobního pohledu na zdraví všech chlapů. Kníry byly oholeny oficiálním strojkem projektu, holicím strojkem GILLETTE Fusion ProGlide.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků