Hlavní obsah
 

Žena tancovala u tyče až do porodu. Tři dny po něm už byla opět ve formě

Šestadvacetiletá Georgie Baddleyová se do 39. týdne těhotenství pravidelně věnovala tancování u tyče neboli pole dance. Podle svých slov jí tento druh pohybu pomohl nejen se samotným porodem, ale také s rekonvalescencí. Tři dny po porodu již byla schopná fungovat stejně jako před ním.

 
Žena tancovala u tyče až do porodu. Tři dny po něm už byla opět ve formě

Angličanka Georgie Baddleyová se rozhodla, že se bude věnovat tancování u tyče krátce po tom, co porodila své druhé dítě a nemohla se zbavit přebytečných kil. Pole dance ji pohltil natolik, že se ho nechtěla vzdát ani v době, kdy se dozvěděla, že čeká své třetí dítě.

„Chodila jsem na hodiny každý týden. Pomáhalo mi to nejen fyzicky, ale také psychicky,“ říká pro Mirror. Díky skvělé fyzické kondici se rozhodla pro porod doma.

„Byl to rozhodně můj nejsnazší a nejrychlejší porod, trval jen 134 minut. Nepochybně na to měl vliv můj dobrý fyzický stav. Oproti minulým porodům jsem totiž vážila méně a také jsem díky tancování posílila své svalstvo.“

Kromě porodu si Baddleyová pochvaluje i snadný návrat do běžného života. „Rekonvalescence trvala pouhé tři dny a obešla se bez léků proti bolesti. Po třech dnech jsem už cítila stejný příval energie jako předtím a mohla jsem se všem třem dětem věnovat naplno,“ dodává.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků