Hlavní obsah
Kit Harrington a Rose Leslie v seriálu Hra o trůny Foto: Profimedia.cz

Vztahy slavných: nejdřív filmoví partneři, poté milenci a nakonec rozchod

Sex, milostné scény, hádky a rozchody jsou součástí reálného i filmového života. Napadlo vás někdy při sledování milostných scén ve filmu či seriálu, jak jsou na tom vůbec herci ve skutečnosti? Opravdu jde jen o přehrávání určité situace nebo si přenášejí své sexuální touhy i do soukromého života? A dokáže vztah založený na zprvu „hrané” přitažlivosti vydržet i ve skutečnosti?

Kit Harrington a Rose Leslie v seriálu Hra o trůny Foto: Profimedia.cz
Vztahy slavných: nejdřív filmoví partneři, poté milenci a nakonec rozchod

Nejlepší filmové trháky i ty nejhorší propadáky obsahují alespoň malý náznak nějaké sexuální přitažlivosti mezi některými postavami. Jinak tomu není ani v někdy nekonečných seriálech, kde je sexu a milostným vztahům dáno mnohem více prostoru.

Nehynoucí láska ve filmu či seriálu často překoná mnohá úskalí, pokud si ji ale herci přenesou do reálu, nemívá dlouhého trvání. Ilustrační foto - Sbohem armádo (1932)

Foto: Profimedia.cz

Jak to vůbec mají herci a herečky s vzájemnou přitažlivostí, jsou schopni stále donekonečna (hlavně v seriálech) předstírat a často i dosti věrohodně přehrávat určité milostné scény, aniž by se do filmového protějšku po čase opravdu zamilovali?

Mnozí možná ano, ale existuje i řada takových, kteří své milostné zážitky ze seriálu přenášejí i do soukromí, z filmových kolegů se pak často stávají milenci. Jak je to s jejich vztahy a jak dlouho taková vzplanutí vydrží, se pokusil shrnout server Cleo, který shromáždil informace o hercích z populárních filmů či seriálů a jejich vztazích.

Hra o trůny (Game of Thrones) - Kit Harrington a Rose Leslie

Historické drama Hra o trůny z produkce HBO patří v současné době mezi nejpopulárnější série na televizních obrazovkách. O sexuální přitažlivost i milostné scény tu rozhodně není nouze.

Oba herci spolu tvořili pár několik měsíců i v reálném životě.

Foto: Profimedia.cz

Mezi páry, jejichž „přitažlivost” se na čas přenesla i do běžného života, patří herci Kit Harrington (Jon Sníh) a Rose Leslie (Ygritte). V reálu ale asi chyběla ona pověstná jiskra, jejich vztah totiž vydržel jen několik měsíců.

Upíří deníky (Vampire Diaries) - Ian Somerhalder a Nina Dobrev

Pohledná kanadská herečka Nina Dobrev a její americký kolega Ian Somerhalder tvoří dvě ze tří zásadních postav upírské série Upíří deníky. Zpočátku byly jejich postavy téměř nepřátelské, postupem času a vývojem děje se z nich ale na obrazovce stali milenci.

Hlavní postavy Upířích deníků - Paul Wesley, Nina Dobrev a Ian Somerhalder

Foto: Profimedia.cz

Ian s Ninou spolu vydrželi tři roky.

Foto: Profimedia.cz

Jejich vzájemná přitažlivost na plátně byla natolik silná, že se z nich stali milenci i v soukromém životě. Vztah jim ale vydržel jen tři roky, před nedávnem ohlásili rozchod. Načasování rozchodu ale nebylo asi zrovna příznivé, protože v nové nadcházející řadě budou jejich postavy coby pár prožívat nejen nevinné romantické chvilky. Kdo ví, třeba jejich vzájemná jiskra v soukromí opět vzplane.

Killer Movie (2007) - Paul Wesley a Torrey Devitto

Podobná situace potkala i druhého ústředního mužského herce z Upířích deníků, Paula Wesleyho. Při natáčení filmu Killer Movie v roce 2007 se seznámil s americkou herečkou a bývalou modelkou Torrey Devitto. Z pracovního vztahu se později stal svazek milostný, a Paul s Torrey měli v roce 2011 svatbu.

Paul Wesley a Torrey Devitto

Foto: Profimedia.cz

Aby byla Torrey svému manželovi co nejblíže, přijala dokonce nabídku na účinkování v seriálu Upíří deníky. Jejich zamilovanost jim ale dlouho nevydržela a v červenci letošního roku požádali o rozvod.

Twilight sága - Robert Pattinson a Kristen Stewart 

Mezi zřejmě nejznámější páry, které se daly dohromady nejdříve na filmovém plátně, poté v reálu a nakonec se rozešli, patří určitě ústřední dvojice z celosvětově známé Twilight ságy - Robert Pattinson a Kristen Stewart.

Ve filmu jejich láska překonala veškeré nástrahy ...

Foto: Profimedia.cz

Jejich milostné vzplanutí, „druhové” problémy, rozchody a usmíření na obrazovce s nimi prožívaly i milióny lidí všude po světě. Téměř pro nikoho tak nebylo překvapením, že se dali dohromady i v soukromém životě. Tam ale nebyla jejich láska asi tolik silná, protože se po nějakém čase provalila nevěra ze strany Kristen.

... v reálu ale jejich štěstí dlouho nevydrželo.

Foto: Profimedia.cz

Následoval rozchod, poté usmíření a zase rozchod. A to vše v době, kdy oba jezdili po světě a dělali promo poslednímu dílu této úspěšné ságy.

Zápisník jedné lásky (The Notebook) - Ryan Gosling a Rachel McAdams

Stejný osud potkal i herce z úspěšného romantického filmu Zápisník jedné lásky, Ryana Goslinga a herečku Rachel McAdamsovou. Na filmovém plátně ztvárnili dvojici, která přes různé peripetie a odloučení nakonec dosáhne svého štěstí a zůstane spolu.

Ryan Gosling a Rachel McAdams v Zápisníku jedné lásky

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

I když jim vztah v reálu nevyšel, Ryan o jejich lásce krátce po rozchodu řekl: „Jsem vděčný za film The Notebook. Potkal jsem jednu z největších lásek svého života. Můj vztah s Rachel a náš milostný život byl o moc víc romantičtější než ve filmu.” I přes to všechno to asi nestačilo...

Dr. House - Jesse Spencer a Jennifer Morrison

Jesse Spencer a Jennifer Morrison patří mezi nezapomenutelné postavy populárního seriálu Dr. House. I oni se do sebe zakoukali, a po čase se dokonce zasnoubili. Do zdárného konce svůj slib ale nedovedli.

Jesse Spencer a Jennifer Morrison

Foto: Profimedia.cz

„Teď už je to o něčem jiném, není v tom taková jiskra,” uvedl k tomu Jesse.

Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) - Johnny Gallecki a Kaley Cuoco  

Hojně sledovaný a populární sitcom Teorie velkého třesku také zažil milostná vzplanutí a rozchody. Představitelka seriálové Penny Kaley Cuoco a její herecký kolega Johnny Gallecki (Leonard Hofstadter) měli vztah nejen podle scénáře, ale tajně spolu chodili i dva roky v soukromí.

Johnny Gallecki a Kaley Cuoco tvořili přes dva roky pár i v soukromí.

Foto: Profimedia.cz

Téměř nikdo to nevěděl, a když se to konečně svět dozvěděl, pouze oznámili, že se rozešli a soustředí se pouze na své role.

Dexter - Michael C. Hall a Jennifer Carpenter

Vztahové problémy by se našly i v populárním seriálu Dexter. Hlavní roli Dextera Morgana zde ztvárnil herec Michael C. Hall, Jennifer Carpenterová jeho nevlastní sestru Debru. V reálu byli téměř tři roky manželé, v prosinci 2011 se rozvedli.

Michael C. Hall a Jennifer Carpenter

Foto: Profimedia.cz

I přesto pokračují ve společném natáčení, a prý jim to nevadí. Jak oba svorně tvrdí, jsou stále dobří přátelé.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků