Hlavní obsah
Hosté na vernisáži výstavy Pozdní sběr v Galerii Giacomo na zámku Duchcov Foto: Petr Brůna

Ve Španělsku otevřeli diskotéku pro naháče

Ve východní části Španělska otevřeli unikátní klub, na který není Evropa zvyklá. Výjimečnost podniku tkví v tom, že hosté mohou do nočního klubu, kam se chodí bavit mladí i staří, vstoupit jen tehdy, jsou-li úplně nazí.

Hosté na vernisáži výstavy Pozdní sběr v Galerii Giacomo na zámku Duchcov Foto: Petr Brůna
Ve Španělsku otevřeli diskotéku pro naháče

V diskotékové vřavě se tak vlní ženská a mužská těla tak, jak byla stvořena přírodou. Klub pro naháče si založili místní nudisté, kteří mají poblíž již celá léta vyhlášenou nudistickou pláž.

"Je to místo, kde si můžete dát drink, zatančit, poslechnout hudbu, popovídat s přáteli nebo poznat nové zajímavé lidi," uvedla katalánská naturistická společnost.

Hlasujte v anketě pod článkem:
Šli byste na diskotéku pro nahé?

"Doufám, že brzy budeme disko pro naháče otvírat každý týden. Zatím však, pro začátek a podle zájmu, budeme mít speciální nahou verzi taneční zábavy jen jednou měsíčně," sdělil barcelonskému tisku majitel klubu Enrique Navarro.  

Akceptování nahoty

Nudistická diskotéka je další z mnoha počinů, který místní naturisté podnikají. Už mají v oblasti jednu z největších nudistických pláží v Evropě a okolí jejich nahá těla pomalu přestávají vadit. Blízko severně ležícího města Sopelana si zase sto padesát naturistů vybojovalo novou nudistickou pláž o délce pěti kilometrů.

Španělsko se nahotou velmi chvástá. Letos dokonce jako první ze zemí Evropy poskytlo pro čtyři sta padesát naturistů výletní plavbu Středomořím. Trvala celý týden a jedinou podmínkou pro účast bylo nemít na sobě žádné oblečení.

Anketa
Šli byste na diskotéku pro nahé?
Ano
47.9 %
Ne
42.8 %
Nevím
9.3 %
Celkem hlasovalo 3411 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků