Hlavní obsah

V Beverly Hills je v módě vaginoplastika

Ženy z celého světa se hrnou do Beverly Hills, aby si nechaly na tamějších plastických chirurgiích upravit své intimní části těla. Skutečným hitem se ve světě slavných stala vaginoplastika. Zúžení poševního vchodu a modelace jsou stejně žádané jako úpravy v obličeji.

V Beverly Hills je v módě vaginoplastika

Vaginoplastika je snad žádanější než dosud ceněné umění losangeleských chirurgů, kteří dokázali komukoli vymodelovat nos Nicole Kidmanové, poprsí Carmen Electry, lícní kosti Cindy Crawfordové či zadeček Jennifer Lopezové.

"Skutečně k nám přijíždějíí i Australanky. Je to měšťácké. V Austrálii je mnoho výborných plastických chirurgů, skutečně světová třída, většina Australanů tam také zůstane a jdou za tamními skvělými chirurgy, ale buržousti se snaží dostat do Beverly Hills," kroutí hlavou nad počínáním Australanek doktor Rober Rey, jenž je díky mnoha televizním pořadům mezi kolegy skutečnou celebritou.

V plastické chirurgii každý rok či dva přicházejí nové trendy

"Víte, je to dnes jistá známka luxusu. Řídím mercedes, nosím oblečení Gucci a mám operaci u doktora Reye. Moje práce je jako móda. Každý rok či dva přicházejí nové trendy," dodal hvězdný plastik.

Chirurgický zákrok na pyscích se nazývá odborně labiaplastika. V minulém roce to byla skutečně žhavá novinka, která byla na denním pořádku všech klinik v Beverly Hills. Jednoduchý zákrok stojí zájemkyni zhruba pět tisíc dolarů, v přepočtu tedy zhruba něco málo přes sto tisíc korun. Operace zabere asi půlhodinu a zůstane po ní jizvička velikosti malé tečky. "Museli byste mít mikroskop, abyste ji našli," tvrdí doktor Rey.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků