Hlavní obsah

Tajemství orální rozkoše

U mužů je orální sex opravdu velmi oblíben. Někteří z nich dokonce říkají, že pro ně neexistuje nic vzrušivějšího a uspokojivějšího, než když jim žena svými ústy laská jejich penis. Při orálním sexu se muži mohou maximálně uvolnit a pustit uzdu své fantazii. V představách muže nejčastěji žena vystupuje jako jeho otrokyně, která ho bezvýhradně miluje a splní mu všechna jeho přání.

Tajemství orální rozkoše

Proč se tomu některé ženy brání?

Pro některé ženy je přímo odporné laskat svými ústy partnera genitálie - nepřipadá jim to hygienické. Jiné se obávají toho, že nevědí, co mají přesně dělat - nechtějí si připadat nešikovně. Každopádně většina žen si tuto činnost oblíbí. Po několika úspěšných pokusech zjistí, že tento druh tělesného kontaktu patří mezi nejúžasnější věci, které v sexuální intimitě mezi partnery existují.

Co se mužům při orálním sexu nejvíc líbí?

Zvlášť úžasné je pro muže vnímat, jak žena samotný orální styk vášnivě prožívá. Jejich největším přáním je cítit, že žena tento způsob miluje stejně jako oni. Proto nedělejte tyto věci, pokud je dělat opravdu nechcete či je prostě netoužíte dělat. Muže sice i tak uspokojíte, ale nebude z toho mít takové prožitky, jako kdybyste s jeho penisem zacházela jako se svým nejlepším lízátkem.

Nejoblíbenější technika?

Tak i tato věc je velmi individuální. Každého muže vzrušují jiné pohyby, jiné způsoby než ostatní. Někteří dávají přednost jemnému laskání jazykem, jiní intenzivním pohybům za pomoci tlaku zubů. Samozřejmě úplně nejlepší je, když milenci spolu dokáží komunikovat a tudíž hned po prvním pokusu spolu dokáží nalézt ten nejkrásnější a nejpříjemnější způsob. Pokud komunikace vázne, nezbude Vám nic jiného než sledovat partnerovu mimiku, jak na jednotlivé pohyby a doteky reaguje.

Je orální sex nebezpečný?

Zajisté není pokud s partnerem dodržujete základní hygienická pravidla. Přesto byste měly být opatrné při orálním styku s neznámým mužem. Existuje určitá možnost nákazy jinými virovými infekcemi. Zvláštní pozornost byste měly věnovat spermatu - ten je v tento moment nejnebezpečnější. Pokud však máte ke svému partnerovi naprostou důvěru, nemáte se opravdu čeho obávat! Riziko je opravdu jen u promiskuitních a zanedbaných (špinavých) lidí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků