Hlavní obsah
Eldorádo v RADOVÁNEK Foto: Bc. Iveta Šlajerová

Šofér požádal o ruku v plném autobuse

Netradiční žádost o ruku učinil devětatřicetiletý Oeivind Martinsen, norský šofér autobusu. Přede všemi cestujícími neváhal a prostřednictvím mikrofonu se zeptal své přítelkyně, zda by se za něj provdala. Žena svého milence před zraky svědků neshodila a jen hlesla svůj souhlas.

Eldorádo v RADOVÁNEK Foto: Bc. Iveta Šlajerová
Šofér požádal o ruku v plném autobuse

Cestující v autobuse, který směřoval do Osla, nevěřili vlastním uším, když uslyšeli žádost o ruku. Nešlo o vtip, nýbrž o vážně míněnou nabídku ke sňatku.

"Za mnou sedí poklad se světlými vlasy. Jeanette, chceš si mě vzít?" zeptal se Martinsen před užaslým publikem. Vzápětí se strhl potlesk cestujících, kteří s napětím očekávali odpověď. A dočkali se. "Ano," zmohla se třiatřicetiletá Jeanette Johansenová na jednoduchou, ale upřímnou odpověď a vyvolala tak další aplaus.

Šofér přítomným vysvětlil, že chtěl, aby se žádost o ruku proměnila v nezapomenutelný zážitek. "Nevím, jestli to bylo romantické, ale aspoň to bylo zábavné", řekl.

Milenci se spolu znali asi půl roku, než se odhodlali vstoupit do manželského svazku. Přesto spolu o svatbě nikdy předtím nemluvili, napsal internetový server Daily News.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků