Hlavní obsah
Hana Tomáš Briešťanská jako Ďáblice. Foto: Zdeněk Němec

Snoubenci pozvali na svatbu cizí lidi z ulice

Belgický pár, který letos v lednu zamířil k oltáři, na svou svatbu pozval naprosto cizí hosty, které nikdy v životě neviděl. Snoubenci se tak vyrovnali se skutečností, že mají málo dobrých přátel.

Hana Tomáš Briešťanská jako Ďáblice. Foto: Zdeněk Němec
Snoubenci pozvali na svatbu cizí lidi z ulice

Ronny Buysse a Marianne Lacoufová si pár týdnů před obřadem podali novinový inzerát, v němž oznamovali nejen datum svého sňatku, ale rovněž jím vyzvali náhodné čtenáře, aby se v určený den dostavili na hostinu.

Hlasujte v anketě na konci článku:
Pozvali byste na vlastní svatbu úplně cizí lidi?

"Oba dva máme velmi malé rodiny a hrstku přátel, přitom jsme ale chtěli uspořádat pořádnou svatbu," vysvětlila neobvyklý počin čtyřicetiletá nevěsta.

Zájemci měli snoubencům písemně odpovědět a zamilovaný pár si z nich vybral třiačtyřicet vhodných adeptů, napsal britský zpravodajský server Ananova.

Našli nové přátele

"Polovinu pozvaných jsme sice vůbec neznali, to nám však nebránilo v zábavě. Přišli dokonce dudáci, kteří nám na veselce hráli zadarmo," s uspokojením řekl osmatřicetiletý ženich.

Svatba se vyvedla podle očekávání novomanželů. Oba si pochvalují, že na ní dokonce našli nové přátele. "Byla to oslava, o které jsme společně snili. Největším překvapením pro nás bylo, že jsme navázali nové přátelské vztahy," uzavřel Ronny.

Anketa
Pozvali byste na vlastní svatbu úplně neznámé hosty?
Ano
27.7 %
Ne
53.6 %
Nevím
18.7 %
Celkem hlasovalo 755 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků