Hlavní obsah
Sexuální uspokojení zklidňuje i jinak hysterické partnery či partnerky. Foto: Profimedia.cz

Sex je v manželství velmi důležitý, zvláště pro neurotické partnery

Máte doma neurotického či hysterického partnera? Jestli chcete mít i s ním pohodové manželství, pak vám zbývá jediné, a to poskytovat partnerovi pravidelně hodně sexu. Podle psychologů z Tennessee je to nejlepší řešení, které navíc prý skutečně funguje.

Sexuální uspokojení zklidňuje i jinak hysterické partnery či partnerky. Foto: Profimedia.cz
Sex je v manželství velmi důležitý, zvláště pro neurotické partnery

Za neurotické lidi jsou podle psychologů považováni všichni, kdo mají tendence intenzivně a často používat negativní emoce. Jsou tedy stále naštvaní, podráždění, hysteričtí, mají časté změny nálad, a často se něčeho obávají či se něčím trápí.

U každé osobnosti je míra neuroticismu různě vysoká, ale lidé s vysokou mírou neuroticismu často uvádějí málo uspokojení z lásky a vztahu. Jsou to také lidé, kteří se častěji rozvádějí.

„Vysoká míra neuroticismu souvisí výrazně se špatnými manželskými výsledky, které jsou vyšší než u jakéhokoli jiného typu osobnosti,“ tvrdí autoři studie Michelle Russellová a James McNulty z University of Tennessee.

Jak přežít vztah s hysterickým partnerem

Video: Novinky

 

Sex zvedne náladu i pocit štěstí 

Při hledání řešení, jak těmto lidem ve vztazích pomoci, došli vědci k jednoznačnému závěru. Neurotičtí i hysteričtí partneři potřebuji pro svůj klid a pohodu dostatek sexu. Pokud jim bude partner schopen zajistit pravidelně hodně sexu a uspokojení, pak se tito lidé zklidní a i oni naleznou svou rovnováhu.

„Častá pohlavní aktivita páru stačila na to, aby zcela odstranila nedostatek štěstí, který neurotické osobnosti ve vztahu obecně zažívají,“ potvrzují autoři studie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků