Hlavní obsah

Nový lubrikant pro ženy, které místo vibrátorů používají telefony

Durex uvádí na trh nový lubrikační gel. Je určen především osobám, které si sex zpestřují vibrujícími telefonními přístroji.

Nový lubrikant pro ženy, které místo vibrátorů používají telefony

Telefonní přístroj, který má místo tónu nastaveno vibrování, je používán při sexuálních hrátkách častěji, než by se mohlo zdát. Dokládá to studie jednoho z největších výrobců prezervativů Durex, který vyvinul speciální lubrikační gel pro netradiční sexuální pomůcky.

Gel telefony neponičí

Množství svobodných i vdaných žen různých profesí a z odlišných sociálních vrstev přiznalo, že občas používají vibrující telefony k uspokojení sexuální touhy. 

Proslulý výrobce prezervativů a jiných pomůcek proto uvedl na trh nový lubrikační gel, který je určen právě pro telefonní přístroje. Výrobce totiž nechce, aby "mobilní sex" uživatelkám poškozoval jejich pohlavní orgány.

Lubrikant byl vyvinut ve spolupráci s předním výrobcem mobilních telefonů a jeho složení zaručuje, že nijak neponičí mechanismus telefonních přístrojů a ani nezhorší jeho funkce.

Gel se prodává v balení, které obsahuje deset jednorázových dávek a vyjde na deset dolarů (asi 280 korun).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků