Hlavní obsah
Foto: J. Kratochvil

Nevěsta zmlátila svatebního hosta

Tradiční muslimská svatba v Saúdské Arábii se zvrhla v bitku. Vyvolala ji svým chováním žena, která mobilním telefonem fotografovala v místech, která byla vyhrazena jen příslušnicím slabšího pohlaví.

Foto: J. Kratochvil
Nevěsta zmlátila svatebního hosta

Nevěsta, která fotografující ženu přistihla, se rozčílila. Nesnesla totiž, že někdo cizí ohrožuje intimitu žen. Proto se na fotografku vrhla a začala ji mlátit. Přitom napadená byla pozvaným hostem na svatbu.

Kromě fyzického napadení nevěsta zničila mobilní telefon, ženu popadla za vlasy a vyvedla ji ven. Scéna se odehrála za přítomnosti většiny svatebčanů.

Za ostražitost sklidila aplaus

Po skončení incidentu na svatbě opět zavládla slavnostní atmosféra, napsal internetový server Info about Network. Hosté nevěstě za její ostražitost dokonce zatleskali.

Místní muslimské zvyky nařizují, aby při svatebních příležitostech byla obě pohlaví v určitých okamžicích oddělována. Žena nesmí svůj závoj odložit, pokud ji již neviděl její muž.

Saúdská Arábie je zemí, kde je používání mobilních telefonů s fotoaparáty zakázáno. Přesto jsou zde běžně používány. Některá ministerstva ale v zemi vyvíjejí nátlak a snaží se o zrušení zákazu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků