Hlavní obsah
Samba bellydance Foto: Eva Shareefa

Němci si povolili v armádě sex

Podle nové směrnice německé armády už vojáci nebudou nacvičovat boj z blízka jenom v poli, ale i na kasárenských kavalcích. Liberální ustanovení totiž ozbrojeným silám povolilo mazlení a sex.

Samba bellydance Foto: Eva Shareefa
Němci si povolili v armádě sex

Podle německého Bildu se nové nařízení vztahuje na "heterosexuální i homosexuální partnerské vztahy a další aktivity s tím spojené mezi dvěma dospělými osobami" bez ohledu na služební hodnost, avšak pouze ve volném čase. Sexem v pracovní době si vojáci i nadále vykoledují trest za "porušení služebního výkonu".

Nové armádní podmínky platí také pro vojáky, kteří působí v misích na Balkáně a v Afghánistánu. Autoři nařízení také apelují na velitele, aby využili svých "organizačních pravomocí" a u každé jednotky vybudovali místnost, která by sloužila k "osobnímu rozvoji" armádních zaměstnanců.

"Nemusí nutně jít jen o místnost k provozování sexu, ale třeba také pro vojáky, kteří jsou zvyklí meditovat nebo cvičit jógu," uvedl Bild.

ové směrnice jsou vítanou změnou pro 253 tisíce mužů a téměř 11 tisíc žen, které slouží u německých bojových sil.

"Směrnice ovšem také upozorňují na obezřetnost, s níž by měli vojáci ke svému sexuálnímu životu v armádě přistupovat. Musí se nejdříve ujistit, že žádná z jejich aktivit ve volném čase nijak neohrozí jejich službu v armádě ani práci nikoho jiného. Nadřízení si musejí i po sexuálních hrátkách s vojákem nižší hodnosti zachovat respekt," dodal Bild.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků