Hlavní obsah

Multiorgastická žena zažívá rozkoš 40krát denně

Padesátiletá Britka trpí syndromem stálého sexuálního vzrušení. Ruth Byronová zažívá díky svému "postižení" čtyřicet orgasmů denně a pořídila si pro ukojení neuhasitelné vášně dvaadvacetiletého milence. Ten se stal posléze jejím mužem, ačkoli je o rok mladší než Byronové nejstarší dcera.

Multiorgastická žena zažívá rozkoš 40krát denně

"Ten dar nekončícího orgasmu je zároveň prokletí. Ruth je stále vyčerpaná a trpí nedostatkem spánku. Nemůže nosit vůbec žádné upnuté oblečení, například džíny, protože jí to také vzrušuje. Nemůžu popřít, že jsem se první měsíce s ní necítil jako samec. Ale po týdnech soužití jsem si přál, aby to už skončilo," tvrdí dnes Simon Leach.

Ruth potkala Simona, když se stal jejím podnájemníkem. Jako samoživitelka si chtěla přivydělat a vzala si mladíka do bytu. Brzy se z nich stali milenci a posléze i manželé. Přesto Ruth stát krátila na daních jako samoživitelka i později a dnes musí vedle svých zdravotních komplikací obíhat také úřady a soudy.

Lékaři sami netuší, co syndrom stálého sexuálního vzrušení způsobuje. Na světě pobíhá takových žen jen skutečná hrstka. Léčba se provádí pomocí léků uvolňujících svalové křeče, terapie a místních anestetik. Odborníci sledují mozky podobných žen a snaží se zjistit, zda za podobný stav není zodpovědná nějaká specifická oblast v šedé kůře.

Mužský typ tohoto syndromu se nazývá priapizmus.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků